Assistance

  • Jeśli Twój CITROËN ma nie więcej niż 8 lat*, w razie wypadku, awarii, przebicia opony, braku paliwa, utraty kluczyków jest objęty bezpłatną opieką Assistance, z wyłączeniem kosztów naprawy.
  • Program obowiązuje na terenie całego kraju, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, niezależnie od przebiegu samochodu, bez względu na to, czy został on nabyty jako nowy czy używany.
  • Nie ma konieczności podpisywania dodatkowego kontraktu.
  • Nasi specjaliści naprawią lub odholują Twój samochód do najbliższego, uczestniczącego w programie, autoryzowanego serwisu Citroëna.
  • Autoryzowany Serwis Citroëna, w którym Twój samochód został przyjęty do naprawy, w ramach programu Citroën Assistance XL Pewna Pomoc zaoferuje Ci bezpłatnie do 2 dni samochód zastępczy.

Numery kontaktowe:

+48 664 12 07 07
numer z telefonu komórkowego
(opłata zgodna z taryfikatorem operatora) lub

800 12 07 07
numer bezpłatny z telefonu stacjonarnego
24 h/7 dni w tygodniu

* Oferta ważna do czasu jej odwołania. Osiem pierwszych lat eksploatacji samochodu, licząc od daty początku gwarancji.

Oferta nie dotyczy: samochodów użytkowanych w ramach wynajmu krótko- i długoterminowego, ambulansów, lekkich samochodów sanitarnych, samochodów do nauki jazdy, taksówek i innych samochodów wykorzystywanych do odpłatnego przewozu osób, pojazdów używanych w zawodach sportowych, karawanów, pojazdów kempingowych, pojazdów pomocy drogowej, pojazdów z przyczepami.

Zapraszamy do kontaktu

PIOTR ZAWIEJA
Kierownik Serwisu