CITROËN BERLINGO MULTISPACE

NOWOCZESNY, ŁATWY W OBSŁUDZE I… INTELIGENTNY!

Wzorcowy kombivan, Citroën Berlingo Multispace przeszedł metamorfozę. Gościnny, wszechstronny i praktyczny jak do tej pory, ma teraz wiele nowych funkcji, które sprawią, że będziesz chciał dzielić się z innymi radością podróżowania.

ATUTY

Nowy, pełen ekspresji i optymizmu styl
Dotykowy tablet 7” z funkcją Mirror Screen
Jeszcze większe bezpieczeństwo dzięki Active City Brake, kamerze cofania i systemowi wspomagania parkowania
Silniki w technologii BlueHDi, o emisji CO2 już od 113 g/km
System Modutop®
Niezależne, wyjmowane tylne fotele
Otwierana tylna szyba

CITROËN BERLINGO – WYMIARY

Berlingo jest bardzo modułowym autem o kompaktowych wymiarach:

 

długość: 4,38 m
rozstaw osi: 2,72 m
wysokość zewnętrzna: 1,80 (1,86 z bagażnikami dachowymi)
szerokość zewnętrzna: 1,81 m
szerokość robocza: 1,20 m

KOMFORT – ŁATWY W OBSŁUDZE

Modutop®: maksymalne wykorzystanie przestrzeni

System Modutop® został tak zaprojektowany, by służył wszystkim, także dzieciom! Podsufitowy schowek znajdujący się nad przestrzenią bagażnika dostępny jest przez tylną, otwieraną szybę. Dzięki okienkom i wywietrznikom na suficie podróż przebiega w komfortowych warunkach. Modułowość tego systemu sprawia, że przewożenie przedmiotów staje się dziecinnie łatwe. Modutop® jest nie tylko praktyczny, ale też zapewnia lepsze doświetlenie wnętrza.

TRZY TYLNE FOTELE

Dzięki trzem (lub pięciu) jednakowej wielkości niezależnym i wyjmowanym tylnym fotelom każdy pasażer ma zapewnioną wygodę. Możliwość personalizacji kabiny samochodu sprzyja komfortowi podróżowania.

ZAARANŻUJ SWOJĄ PRZESTRZEŃ

Przestronność

Przestronna kabina to wyjątkowo dużo miejsca na nogi pasażerów siedzących z tyłu. Dodatkowo, samochód wyposażony jest w obszerny bagażnik o pojemności 675 litrów, z możliwością powiększenia do 3000 litrów (po złożeniu tylnych siedzeń).

Wielofunkcyjność i praktyczność

Przydatne i pomysłowo zaprojektowane schowki są jedną z zalet Nowego Citroëna Berlingo Multispace. Rozmieszczone w całej kabinie, zwiększają przestrzeń do przechowywania nawet o 170 litrów.

Nastrój wnętrza

Na komfort wpływa również wykończenie wnętrza poprawiające samopoczucie pasażerów. Dlatego też Citroën Berlingo Multispace dostępny jest z tapicerkami:
– QUAD Gris Delice, obszytą turkusową nicią
– QUAD Beige
– LIBERIA Gris, obszytą nicią w kolorze ochry

Komfort na drodze

Citroën Berlingo Multispace to komfort jazdy niezależnie od warunków na drodze. Precyzyjne prowadzenie dzięki przedniemu zawieszenie typu McPherson sprawia, że jazda tym samochodem jest wyjątkowym przeżyciem.

INTELIGENTNE TECHNOLOGIE

Citroëna Berlingo Multispace wyposażono w nowy dotykowy tablet 7”. Dzięki niemu uproszczono deskę rozdzielczą i udostępniono nowe funkcje:
– nowy dotykowy system nawigacji, z mapami 3D, informacjami o ograniczeniach prędkości i utrudnieniach na drodze
– jeszcze więcej funkcji multimedialnych (radio, streaming audio, możliwość podłączenia urządzeń mobilnych)
– telefonowanie (funkcja rozpoznawania głosu, połączenie Bluetooth, bezpośredni dostęp do książki adresowej, funkcja zawieszenia połączenia).

Dzięki technologii Mirror Screen, używając dotykowego tabletu 7” można korzystać z zapisanych w smartfonie aplikacji, nawigacji i internetowych stacji radiowych.

Jak ułatwić sobie codzienne życie? Odpowiedzią Nowego Citroëna Berlingo Multispace są przydatne i intuicyjne technologie takie jak:
– Active City Brake to system automatycznego hamowania użyteczny podczas jazdy w mieście. Przy niedużej prędkości (do 30 km/h) pozwala uniknąć kolizji. Laserowy czujnik umieszczony w przedniej szybie rozpoznaje niebezpieczną sytuację: przekazuje informację do komputera, który automatycznie uruchamia awaryjne hamowanie.
– Grip Control to zaawansowany system antypoślizgowy, poprawiający przyczepność. Specjalne pokrętło pozwala na wybór trybu najlepiej dostosowanego do rodzaju nawierzchni i warunków na drodze.
– Po włączeniu biegu wstecznego, obraz z kamery cofania wyświetlany jest na dotykowym tablecie 7”. Dzięki informacjom ukazującym się na ekranie manewrowanie samochodem staje się prostsze.

Citroën Berlingo Multispace jest oferowany z nowymi silnikami w technologii BlueHDi. To silniki Diesla, które bardzo efektywnie ograniczają emisję zanieczyszczeń przez samochód. Zgodne normami emisji spalin Euro 6, charakteryzują się następującym zużyciem paliwa i emisją dwutlenku węgla:
• BlueHDi 100: 4,3 l/100 km i 113 g CO₂/km
• BlueHDi 120 S&S: 4,4 l/100 km i 115 g CO₂/km

Swoją efektywność silniki BlueHDi zawdzięczają lepszej wydajności i mniejszym stratom mechanicznym na skutek tarcia. Mają też lepsze osiągi, dzięki czemu jazda jest jeszcze przyjemniejsza.

Zapraszamy do kontaktu

WOJCIECH SZCZUPAK
Kierownik ds. Sprzedaży

PAWEŁ MICHALAK
Konsultant ds. Sprzedaży/B2B

MACIEJ ROGOWSKI
Konsultant ds. Sprzedaży