Citroen Berlingo Van

DESIGN I PROPORCJE SYLWETKI

Citroën Berlingo oferowany jest w rozmaitych wersjach, dopasowanych do różnorodnych potrzeb profesjonalistów.
Wyrazista osłona chłodnicy i harmonijne linie sylwetki będą współgrały ze stylem Twojej firmy. Modułowa konstrukcja samochodu umożliwia wiele aranżacji wnętrza.

 

Do 880 kg ładowności użytkowej
Do 4,10 m3 objętości ładunkowej
Do 3,25 m długości użytkowej
Szerokość użytkowa między nadkolami 1,23 m

DO 4,1 M³ OBJĘTOŚCI ŁADUNKOWEJ

Citroën Berlingo dostępny jest w dwóch wersjach nadwozia o różnych długościach: L1 (do 3,7 m3 objętości ładunkowej) i L2 (do 4,1 m3 objętości ładunkowej). Odznacza się przy tym konstrukcją zoptymalizowaną pod kątem przestronności wnętrza. Jego boczne drzwi przesuwne oraz asymetryczne tylne drzwi otwierające się pod kątem 180° bardzo ułatwiają załadunek.

Długość L2 pozwala na załadunek 2 europalet.

KOMFORT I MODUŁOWOŚĆ

3 MIEJSCA Z PRZODU

Modułowy fotel pasażera Extenso i trzy wygodne miejsca, liczne schowki i przestronny charakter kabiny pozwalają na dostosowanie wnętrza Berlingo do różnych potrzeb.
Fotel boczny można złożyć, co powiększa długość użytkową aż do 3 metrów (3,25 m w wersji długości L2). Umożliwia to transport nietypowych i długich przedmiotów, takich jak drabiny, rury, kształtowniki, deski.

POZYCJA FOTELA KINOWEGO

Boczne siedzenie pasażera można także złożyć do pozycji fotela kinowego. Dzięki temu w kabinie zmieści się wysoki ładunek.

MOBILNE BIURO

Funkcja składania oparcia centralnego fotela pozwala uzyskać wygodny stolik do pisania. Bardzo przydatne miejsce na dokumenty firmowe!

INTELIGENTNE TECHNOLOGIE I WYPOSAŻENIE

Citroën Berlingo jest przyjazny w codziennym użytkowaniu. Przyczyniają się do tego użyteczne i intuicyjne technologie, takie jak Grip Control czy kamera cofania, ułatwiające Ci codzienne obowiązki związane z Twoją działalnością zawodową.

Przejrzysta deska rozdzielcza Citroëna Berlingo może być wyposażona w nowy ekran dotykowy 7’’, który ułatwia obsługę ważnych dla samochodu dostawczego funkcji, takich jak:

• nowa dotykowa nawigacja z widokiem mapy w trybie 3D oraz wyświetlaniem informacji o ograniczeniach prędkości i utrudnieniach w ruchu
• media (radio, przesyłanie muzyki Streaming Audio i kompatybilność z urządzeniami przenośnymi)
• telefonowanie (rozpoznawanie głosu, zestaw głośnomówiący Bluetooth, przeglądanie kontaktów, zawieszanie rozmowy).

Dzięki zastosowaniu technologii Mirror Screen ekran dotykowy 7” pozwala skorzystać z zapisanych w smartfonie aplikacji, nawigacji i internetowych stacji radiowych.

System Active City Brake wyposażony jest w czujnik, umieszczony w górnej części przedniej szyby. Przy prędkości do 30 km/h wykrywa on przeszkody ruchome lub stałe. Uruchamia automatyczne hamowanie, pozwalając uniknąć zderzenia.

Grip Control to udoskonalony system antypoślizgowy, zapewniający kontrolę nad torem jazdy dzięki opcji wyboru specyficznej nawierzchni (błota, śniegu, piasku…). Tym samym umożliwia optymalne przyspieszanie w zależności od aktualnej przyczepności.

Kamera cofania aktywuje się po włączeniu biegu wstecznego. Przekazuje obraz przestrzeni z tyłu samochodu na nowy ekran dotykowy 7”. Widoczne na ekranie linie, wyznaczające kontury samochodu, pomagają manewrować przy parkowaniu. Pozostaje już tylko rozładować bagażnik!

SILNIKI PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA

Citroën Berlingo jest oferowany z nowymi silnikami w technologii BlueHDi. To silniki Diesla, które efektywnie ograniczają emisję zanieczyszczeń przez samochód. Zgodne z normami emisji spalin Euro 6, charakteryzują się następującym zużyciem paliwa i emisją dwutlenku węgla:

1.6 BlueHDi 75: 4,3 l/100 km i 112 g CO2/km
1.6 BlueHDi 100: od 4,3 l/100 km i od 112 g CO2/km

Swoją efektywność silniki BlueHDi zawdzięczają lepszej wydajności i mniejszym stratom mechanicznym na skutek tarcia. Mają też lepsze osiągi, dzięki czemu jazda jest jeszcze przyjemniejsza.

W CITROËNIE Berlingo dostępny jest wydajny benzynowy silnik o doskonałych osiągach, 1.6 VTi 98, o zużyciu paliwa od 6,5 l/100 km i emisji CO2 od 150 g/km.

Zapraszamy do kontaktu

REMIGIUSZ CICHOŃSKI
Konsultant ds. Sprzedaży

PIOTR BEDNIK
Kierownik ds. Sprzedaży

WOJCIECH SZCZUPAK
Manager ds. Sprzedaży B2B