CITROËN C-ELYSÉE

POZNAJ CITROËNA C-ELYSÉE

Citroën C-Elysée zmienia się w wielkim stylu! Limuzyna przykuwa uwagę nową osłoną chłodnicy, która podkreśla rasowy charakter samochodu. Identyfikacja świetlna zyskała zmodernizowaną stylistycznie linię. Dostępne są dwa nowe, interesujące kolory nadwozia: Lazuli Blue i Gris Acier. Design, komfort, elegancja, innowacyjne technologie…

DESIGN

ELEGANCKI I PRESTIŻOWY SEDAN

Citroën C-Elysée przyciąga wzrok masywniejszym przodem. Wzmocniona forma nadwozia poprawia przyczepność i aerodynamiczne właściwości samochodu. Nowy układ świateł z modułami LED umieszczonymi nad światłami przeciwmgłowymi podkreśla prestiżowy wygląd Citroëna C-Elysée.
Wyróżnij się z tłumu dzięki eleganckiej linii Citroëna C-Elysée!

IDENTYFIKACJA ŚWIETLNA

Z tyłu nowe światła z efektem 3D, charakterystyczne dla gamy Citroën, nadają sylwetce Citroëna C-Elysée nowoczesny wygląd.
Zaakcentowana światłami solidna, mocna forma Citroëna C-Elysée jest jednocześnie pełna elegancji.

CITROËN C-ELYSÉE: WYMIARY

Optymalne wymiary ułatwiają manewry i pozwalają bez problemu wjechać na podziemny parking:

 

wysokość: 1,46 m
szerokość: 1,95 m
rozstaw osi: 2,65 m
długość: 4,42 m

GODNY ZAUFANIA W KAŻDYCH WARUNKACH

Rozwiązania technologiczne w Citroënie C-Elysée stworzono, mając na uwadze wiele lat użytkowania. Odpowiednie zawieszenie i opony, podwójne uszczelnienie drzwi, wzmocnione łączenia części karoserii… Każdy szczegół zaprojektowano z myślą o trwałości.

CZAS NA PRZYJEMNOŚCI

Przestronny sedan, gwarantujący dobre samopoczucie wszystkim pasażerom. Doskonała przyczepność i komfortowe zawieszenie sprawiają, że każda podróż to prawdziwa przyjemność.

MODUŁOWE WNĘTRZE…
I OBSZERNY BAGAŻNIK!

Citroën C-Elysée to idealna równowaga między kompaktowymi wymiarami i obszernym wnętrzem, w którym wygodnie zmieści się pięć dorosłych osób z bagażami. Dzięki doskonałej przyczepności i komfortowemu zawieszeniu podróżowanie staje się przyjemnością. Praktyczny i łatwo dostępny bagażnik ma pojemność użytkową 506 litrów. Tylna kanapa Citroëna C-Elysée składa się w prosty i intuicyjny sposób, w proporcjach 2/3-1/3. Takie rozwiązanie zapewnia więcej przestrzeni, w zależności od potrzeb.

INTELIGENTNE TECHNOLOGIE

Citroën C-Elysée to nowoczesny, obszerny sedan przyciągający wzrok elegancką, mocną sylwetką. Zgodnie z filozofią Marki Citroën wyposażono go w intuicyjne rozwiązania, które podnoszą komfort jazdy. W ofercie Citroëna C-Elysée dostępna jest teraz kamera cofania, a dzięki ekranowi dotykowemu 7” także usługi towarzyszące, radio i nawigacja najnowszej generacji.

TABLET DOTYKOWY

W C-Elysée kierowca bezpośrednio na ekranie dotykowym 7” może bez trudu obsługiwać nawigację najnowszej generacji i systemy multimedialne:

SYSTEM NAWIGACJI podaje informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, pomagając omijać korki. Pakiet map drogowych ułatwia prowadzenie samochodu.

MIRROR SCREEN (działa w oparciu o technologie Apple CarPlayTM, Android Auto i MirrorLink®) pozwala na korzystanie z aplikacji smartfona bezpośrednio na ekranie dotykowym samochodu.

FUNKCJA ROZPOZNAWANIA GŁOSU (dostępna po podłączeniu smartfona i udostępnieniu internetu) umożliwia głosowe sterowanie funkcjami samochodu.

TELEFON – rozmowy przez łącze Bluetooth (dostęp do menu, możliwość równoległego prowadzenia dwóch rozmów).

RADIO AM/FM połączone z czterema głośnikami, sterowane przełącznikami umieszczonymi w pobliżu kierownicy, umożliwia korzystanie z zasobów muzycznych zapisanych w smartfonie.

WSPOMAGANIE PROWADZENIA

KAMERA COFANIA

Kamera cofania przekazuje obraz na tablet dotykowy 7″, co niezwykle ułatwia manewry. Oznaczenia w odpowiednich kolorach określają odległość do przeszkody.

WSPOMAGANIE PARKOWANIA – CZUJNIKI Z TYŁU

Wspomaganie parkowania – czujniki z tyłu wykrywają przeszkody znajdujące się w pobliżu samochodu. Obraz przekazywany jest na ekran dotykowy 7”.

REGULATOR/OGRANICZNIK PRĘDKOŚCI

Regulator/ogranicznik prędkości w zależności od potrzeb pozwala jechać ze stałą prędkością lub ustalić prędkość, której kierowca nie chce przekraczać.

SILNIK DIESLA BLUEHDI & BENZYNOWY 1.2 PURETECH 82

Silniki Citroëna C-Elysée odznaczają się dużą mocą i ekonomicznym zużyciem paliwa. W gamie dostępny jest silnik benzynowy 1.2 PureTech 82 z manualną skrzynią biegów lub 1.6 VTi 115 (z manualną lub z 6-przełożeniową automatyczną skrzynią najnowszej generacji EAT6). Dostępny jest też silnik wysokoprężny 1.6 BlueHDi 100.

Zapraszamy do kontaktu

WOJCIECH SZCZUPAK
Kierownik ds. Sprzedaży

PAWEŁ MICHALAK
Konsultant ds. Sprzedaży/B2B

MACIEJ ROGOWSKI
Konsultant ds. Sprzedaży