Citroen C3 VAN

DESIGN & PROPORCJE

Nowy Citroën C3 VAN to pełen optymizmu harmonijny design, przyciągające wzrok, ekspresyjne linie nadwozia, a także innowacyjne technologie… Nowoczesny wizerunek twojej firmy, nowe świetne narzędzie pracy dla twojego zespołu!

WYGODNE KOMPAKTOWE WYMIARY

Dzięki długości poniżej 4 metrów Nowy Citroën C3 VAN to wyjątkowo zwrotny samochód, niezastąpiony w miejskich warunkach.
Odpowiednio przystosowane 2-drzwiowe nadwozie i pojemny bagażnik są praktyczną odpowiedzią na twoje profesjonalne potrzeby:

długość: 3,99 m
szerokość: 1,75 m
wysokość: 1,47 m
rozstaw osi: 2,54 m
pojemność bagażnika: 300 l.

KOMFORT I MODUŁOWOŚĆ

Użytkowników Nowego Citroëna C3 VAN od pierwszej chwili otacza przyjazne, wygodne wnętrze: świetnie wyglądające, komfortowe fotele i pomysłowo zaprojektowane schowki. Przeszklony panoramiczny dach wpuszcza do środka światło słoneczne. Kabina przypomina bezpieczny, wygodny kokon i zapewnia dobre samopoczucie tym, którzy dużo czasu spędzają w podróży… Witaj w mobilnym biurze!

PRZESTRONNE WNĘTRZE I POMYSŁOWE SCHOWKI

W Nowym Citroënie C3 VAN zaprojektowano wzorcowo funkcjonalne schowki. Pomysłowy centralny schowek zapewnia maksymalną przestrzeń z przodu, a jego uzupełnieniem jest największy w segmencie (6,25 litra) boczny schowek w desce rozdzielczej. W przednich drzwiach znajdują się obszerne kieszenie, przydatne do przechowywania niezbędnych drobiazgów.Bagażnik Nowego C3 VAN, o pojemności 300 litrów, z pewnością także ułatwi codzienne wykorzystanie samochodu na potrzeby twojej firmy.

KOMFORTOWE WNĘTRZE

W Nowym C3 VAN możesz poczuć się jak we własnym domu! Obszerne fotele zapewniają nadzwyczajny komfort podróżowania. Deska rozdzielcza o horyzontalnych liniach optycznie poszerza wnętrze i zwiększa wrażenie przestrzeni. Stylowy wygląd kabiny jest podkreślony tkaniną wykończającą deskę rozdzielczą i zastosowaniem pasków zamiast tradycyjnych uchwytów do zamykania drzwi.

MOCNIEJSZE I BARDZIEJ WYDAJNE SILNIKI

Silniki: wysokoprężny BlueHDi i benzynowy PureTech
Gamę silników Nowego Citroëna C3 VAN tworzą ekonomiczne i przyjazne dla środowiska jednostki benzynowe PureTech i wysokoprężne BlueHDi, gwarantujące niezrównaną przyjemność z jazdy.
Silniki BlueHDi to skuteczne rozwiązanie Marki Citroën, które pozwala na redukcję zanieczyszczeń emitowanych przez silniki Diesla. To technologia najnowszej generacji, wykorzystująca filtr cząstek stałych i układ selektywnej redukcji SCR. Zapewnia nadzwyczajną przyjemność prowadzenia!

Zapraszamy do kontaktu

ROMAN CERBA
Dyrektor marki Citroen

PIOTR BEDNIK
Kierownik ds. Sprzedaży

WOJCIECH SZCZUPAK
Manager ds. Sprzedaży B2B

MACIEJ ROGOWSKI
Konsultant ds. Sprzedaży