Citroen C4 Cactus

POZNAJ GO W MATERIAŁACH VIDEO!

DESIGN NADWOZIA

AIRBUMP®

 

„Dlaczego zabezpieczasz swój smartfon, a nie pomyślisz o samochodzie?”
Mark Lloyd, Szef projektu Citroën C4 Cactus

Airbump® to unikatowe rozwiązanie, udane połączenie stylu i funkcjonalności! Miękkie powierzchnie chronią nadwozie przed skutkami lekkich uderzeń.
W czym tkwi ich sekret? Elastyczna powierzchnia z TPU (termoplastycznego poliuretanu) kryje wypełnione powietrzem mikrokapsułki amortyzujące uderzenia. Nie wymaga specjalnych zabiegów konserwacyjnych.
Od Ciebie zależy wygląd Twojego samochodu, możesz wybrać jeden z czterech kolorów paneli Airbump®: Dune, Chocolate, Black i Grey. Do dzieła!

Identyfikacja świetlna

Z przodu Citroën C4 Cactus przyciąga wzrok charakterystyczną identyfikacją świetlną, ze światłami dziennymi LED, akcentującymi reflektory wkomponowane w panele Airbump®.

Śmiała stylistyka!

Śmiały design Citroëna C4 Cactus przejawia się w wyrazistych, a jednocześnie funkcjonalnych elementach, jak stylowe, ale też bardzo praktyczne relingi dachowe.

DOBRE SAMOPOCZUCIE

W Citroënie C4 Cactus wszystko ma służyć dobremu samopoczuciu. Szerokie przednie fotele, zaprojektowane jak sofa, praktyczne, łatwo dostępne schowki, przyjazne, gościnne wnętrze… Citroën C4 Cactus to zaproszenie do wspólnych podróży.

TOP BOX: SCHOWEK NA WZÓR PODRÓŻNEGO KUFRA

Marzył Ci się łatwo dostępny, otwierany od góry schowek na rękawiczki, umieszczony na desce rozdzielczej? To Top Box! W jego pojemnym wnętrzu (8,5 litra) można przechowywać wszystkie podręczne przedmioty.

W STYLU… SOFY!

Szerokie, przednie siedzenia Citroëna C4 CACTUS zostały zaprojektowane jak wygodna, zapraszająca do wspólnego wypoczynku sofa. Twoja wygoda jest dla nas priorytetem. Ruszaj w drogę w komfortowych warunkach.

PANORAMICZNY DACH: ZAPROŚ ŚWIATŁO DO ŚRODKA

Panoramiczny przeszklony dach o wysokim stopniu izolacji termicznej ma imponujące rozmiary. Zapewnia przyjemną atmosferę i stały dostęp światła słonecznego, jednocześnie chroniąc przed promieniami UV.

INNOWACJE TECHNOLOGICZNE

W trosce o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pasażerów Citroën C4 Cactus został wyposażony w użyteczne technologie ułatwiające codzienną jazdę. To skuteczne systemy wspomagające prowadzenie.

W ŁĄCZNOŚCI ZE ŚWIATEM

Sterowanie funkcjami Citroëna C4 Cactus jest dostępne na jednym ekranie. Seryjnie oferowany tablet dotykowy 7″, w stu procentach dotykowy i intuicyjny, ma siedem sensorycznych przycisków umożliwiających szybki dostęp do najważniejszych funkcji samochodu.


Bezproblemowe parkowanie: system Park Assist pomaga znaleźć miejsce parkingowe i automatycznie przeprowadza manewr. Pozostaje Ci tylko przyspieszanie lub hamowanie.


Dzięki kamerze cofania manewr parkowania przebiega bezstresowo. Obraz z kamery wyświetlany jest na tablecie dotykowym 7″.

Wspomaganie ruszania na wzniesieniu uruchamia się automatycznie na drogach
o stopniu nachylenia przekraczającym 3%. Utrzymuje samochód w miejscu przez około dwie sekundy, co pozwala na spokojne przeniesienie stopy z pedału hamulca na pedał gazu.

Dzięki funkcji statycznego doświetlania zakrętów reflektory emitują na zakrętach dodatkową wiązkę światła, co skutecznie poprawia widoczność i zwiększa bezpieczeństwo.

NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA

Pragmatyczny charakter Citroën C4 Cactus sprawia, że przyjemność prowadzenia łączy się z niskimi kosztami użytkowania.

Mniejsza masa

Innowacyjne rozwiązania, które wpłynęły na zmniejszenie masy Citroëna C4 Cactus to między innymi panoramiczny przeszklony dach o wysokim stopniu izolacji termicznej, a także system wycieraczek Magic Wash.

Ograniczone koszty użytkowania

Dzięki mniejszej masie koszty użytkowania Citroëna C4 Cactus są o 20% niższe w stosunku do porównywalnych samochodów.

niższe użycie paliwa

Citroën C4 Cactus został wyposażony w silniki najnowszej generacji: benzynowe PureTech i diesel BlueHDi, które pomagają ograniczyć zużycie paliwa i emisję CO2.

SILNIKI

Citroën C4 Cactus jest wyposażony w małolitrażowe silniki najnowszej generacji: silniki benzynowe PureTech z systemem Stop & Start i diesel BlueHDi. Te wydajne, nowoczesne jednostki spełniają normę Euro 6 dla samochodów osobowych i odznaczają się niewielkim zużyciem paliwa.

BLUEHDI

Silnik 1.6 BlueHDi 100 – nowy etap w kierunku czystszego silnika Diesla, o rekordowo niskiej emisji CO2 (już od 82 g/km) i niewielkim zużyciu paliwa (od 3,2 l/100 km). Silnik ten dzięki dynamicznemu przyspieszeniu wyróżnia się pod względem osiągów.

PURETECH

Citroën C4 Cactus może być także wyposażony w silnik 1.2 PureTech 75 oraz 1.2 PureTech 82 (dostępny także z systemem Stop & Start i skrzynią ETG), a także silnik 1.2 PureTech 110 S&S z turbodoładowaniem, bezpośrednim wtryskiem i dwiema zmiennymi fazami rozrządu.

Zapraszamy do kontaktu

REMIGIUSZ CICHOŃSKI
Konsultant ds. Sprzedaży

PIOTR BEDNIK
Kierownik ds. Sprzedaży

WOJCIECH SZCZUPAK
Manager ds. Sprzedaży B2B