CITROËN C4

NOWA WIZJA KOMPAKTOWEGO HATCHBACKA

Nowy Citroën C4 podkreśla swój wyjątkowy charakter dzięki połączeniu Elegancji, płynnych linii i dynamicznego charakteru w nadwoziu kompaktowego hatchbacka.

31 KONFIGURACJI NADWOZIA, 6 KLIMATÓW KOKPITU

7 kolorów nadwozia : Blanc Banquise, Noir Obsidien, Gris Acier, Gris Platinium, Rouge Elixir, Brun Caramel i Bleu Iceland. 5 Pakietów Kolor : Glossy Black, Sable Métal, Gris Texturé, Anodised Deep Red i Anodised Blue, który jest zarezerwowany dla Nowego ë-C4 – 100% ëlectric. 6 klimatów kokpitu wykończonego miękkimi materiałami: dyskretne lub żywe tonacje − standardowa oraz 5 opcjonalnych, połączonych z siedzeniami Advanced Comfort: Urban Gray, Metropolitan Gray, Metropolitan Blue, Hype Black oraz Hype Red.

ZAWIESZENIE Z PROGRESSIVE HYDRAULIC CUSHIONS®

Nowy C4 wyposażony jest w opracowane przez Citroëna zawieszenie z Progressive Hydraulic Cushions®, które wywołuje wrażenie podróżowania latającym dywanem. Rozwiązanie to zapewnia niezrównany komfort, doskonałe samopoczucie, dynamiczne właściwości jezdne i wyjątkową przyjemność z prowadzenia.
Zasady jego działania są proste. Citroën opracowując technologię Progressive Hydraulic Cushions® dodał do każdej kolumny po dwa hydrauliczne ograniczniki: jeden odpowiedzialny za fazę rozprężania, drugi – sprężania.
Dzięki temu zawieszenie działa na dwa sposoby.W przypadku lekkich nierówności i niewielkich wybojów sprężyna i amortyzator wspólnie kontrolują skok zawieszenia bez angażowania hydraulicznych ograniczników. Rezultat ich pracy wywołuje wrażenie unoszenia się nad nierównościami drogi: to właśnie efekt „latającego dywanu”. W przypadku większych nierówności czy wybojów sprężyna i amortyzator współpracują z hydraulicznymi ogranicznikami, które spowalniają skok zawieszenia zapobiegając nagłemu zatrzymaniu amortyzatora w jego skrajnym położeniu. Hydrauliczny ogranicznik absorbuje i rozprasza energię uderzenia. Eliminuje efekt dobicia zawieszenia, doskonale izolując pasażerów od niedoskonałości drogi.

TECHNOLOGIE

Nowy Citroën C4 wyposażony jest w 20 technologii wspomagających prowadzenie. Systemy te zwiększają bezpieczeństwo i komfort, zapewniając kierowcy spokój podczas jazdy. Zostały zaprojektowane, by ułatwić codzienną eksploatację, wspierać kierowcę i chronić pasażerów podczas podróży.

PEŁNIEJSZE DOŚWIADCZENIE KOMFORTU

Nowy C4 wyposażony jest w zawieszenie Citroëna z Progressive Hydraulic Cushions®, które wywołuje wrażenie podróżowania latającym dywanem. Rozwiązanie to zapewnia niezrównany komfort, doskonałe samopoczucie, dynamiczne właściwości jezdne i wyjątkową przyjemność z prowadzenia. Dzięki kompaktowym wymiarom Nowy C4 jest zwinny i doskonale sprawdza się w codziennej eksploatacji. Jest jednocześnie bardzo przestronny i zapewnia pasażerom z tyłu mnóstwo miejsca na wysokości kolan (198 mm). Nowy C4 wyposażony jest w duży, elektrycznie otwierany panoramiczny dach szklany o powierzchni 4,35 m2. Dzięki niemu wnętrze jest zawsze pełne naturalnego światła. O komfort pasażerów dba 20 intuicyjnych technologii wspomagających prowadzenie, ułatwiających codzienną eksploatację. Towarzyszy im 6 technologii komunikacyjnych.

USŁUGI KOMUNIKACYJNE

Nowy Citroën C4 wyposażony jest w najlepsze dostępne technologie komunikacyjne. Ekran dotykowy o przekątnej 10” umożliwia konfigurację samochodu i zapewnia dostęp do systemu multimedialnego, telefonu, ustawień klimatyzacji i nawigacji. System reaguje na polecenia głosowe. Connect Play z funkcją Mirror Screen, kompatybilną z protokołami Android Auto i Apple CarPlay. Auto posiada bezprzewodowa ładowarka do smartfonów. Connect Assist: bezpłatny system połączeń alarmowych i assistance z geolokalizacją, dostępny 24/7 bez konieczności subskrypcji. Connect Navi: system nawigacji online 3D najnowszej generacji. Citroën® ConnectedCAM: Nowy C4 to trzeci model wyposażony w tę technologię, po Citroënie C3 i SUV-ie Citroën C5 Aircross.

100% ËLECTRIC, BENZYNOWY LUB DIESEL

Citroën C4 wyposażony jest w najnowszej generacji silniki benzynowe i Diesla, spełniające normę Euro 6d. Elastyczne i wydajne. Nowy Citroën ë-C4 – 100% ëlectric umożliwia dynamiczną i harmonijną jazdę w ciszy.

8-PRZEŁOŻENIOWA, AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW

Sterowanie 8-przełożeniową, automatyczną skrzynią biegów odbywa się za pośrednictwem metalowej dźwigni wykończonej wzorem giloszowym. Kierowca ma do dyspozycji trzy pozycje (R – bieg wsteczny, N – pozycja neutralna, D – jazda do przodu) oraz dwa przyciski: P – tryb Parking, M – tryb Manual (dostępny w wersjach spalinowych) lub B – tryb Brake (dostępny w wersji elektrycznej).

Zapraszamy do kontaktu

REMIGIUSZ CICHOŃSKI
Konsultant ds. Sprzedaży

PIOTR BEDNIK
Kierownik ds. Sprzedaży

WOJCIECH SZCZUPAK
Manager ds. Sprzedaży B2B