NOWY CITROËN Ë-BERLINGO 100% ËLECTRIC

Wszechstronny, elektryczny samochód do rekreacji

Citroen, który w 1996 r. stworzył segment samochodów do rekreacji, właśnie poszerzył gamę modelu Berlingo. Ten rodzinny samochód z niezwykle modułową, przestronną i pełną schowków kabiną jest teraz dostępny również w wersji elektrycznej. E-Berlingo to idealne, praktyczne i wszechstronne rozwiązanie dla osób w każdym wieku, które kochają aktywny tryb życia i troszczą się o środowisko. Dzięki temu niezwykle komfortowemu samochodowi mogą w pełni cieszyć się swoimi pasjami.

Nowy Citroën ë-Berlingo pojawi się w salonach w drugiej połowie 2021.

ELEKTRYFIKACJA BEZ KOMPROMISÓW

CHARAKTER, UŻYTECZNOŚĆ, MODUŁOWOŚĆ I PRZESTRONNOŚĆ

Citroën ë-Berlingo zachowuje wszelkie zalety wersji spalinowych: przestronną kabinę, modułowe wnętrze i praktyczny charakter. Trzy niezależne siedzenia w drugim rzędzie oraz dach wielofunkcyjny Modutop® zapewniają pasażerom doskonałe samopoczucie. Planujesz wyjazd z rodziną lub przyjaciółmi? Citroën ë-Berlingo zadba o Wasz komfort i bezpieczeństwo dzięki 18 systemom wspomagającym prowadzenie i czterem technologiom komunikacyjnym.

NIEPOWTARZALNY DESIGN

Na osłonie chłodnicy Nowego Citroëna ë-Berlingo pojawił się monogram „ë”, symbolizujący wersję elektryczną. Umieszczono go również na pokrywie bagażnika, przed nazwą modelu. Unikalnym wyposażeniem wersji elektrycznej jest Pakiet Look Anodised Blue − obramowania świateł przeciwmgłowych i paneli Airbump® w charakterystycznym, niebieskim kolorze.

ZASIĘG, CZYLI NIESKRĘPOWANA WOLNOŚĆ

Citroën ë-Berlingo wykorzystuje najlepsze technologie opracowane przez grupę Stellantis. Akumulatory litowo-jonowe o pojemności 50 kWh, w zależności od wybranego trybu jazdy zapewniają zasięg do 280 km*. Objęte są gwarancją na 160.000 km (do poziomu 70% fabrycznej wydajności akumulatorów). Po roku lub przejechaniu 20.000 km wystawiany jest certyfikat określający ich aktualną pojemność. Właściciel otrzymuje taki dokument również przy kolejnych przeglądach (co 2 lata lub 40.000 km). Układ napędowy wyposażony jest w system odzyskiwania energii przy hamowaniu i zwalnianiu, który optymalizuje zasięg samochodu. Włączenie przycisku B na konsoli centralnej podnosi jego skuteczność.

* Dane w trakcie zatwierdzania, zgodne z cyklem WLTP.