Ë-BERLINGO VAN 100 % ËLECTRIC

Nowy Citroën zapewnia rzemieślnikom, handlowcom i dostawcom dostęp do konkretnych rozwiązań

Nowy Citroën ë-Berlingo Van 100% ëlectric zapewnia rzemieślnikom, handlowcom i dostawcom dostęp do konkretnych rozwiązań, które są odpowiedzią na nowe wyzwania mobilności zarówno w strefach miejskich objętych ograniczeniami w ruchu, jak i na terenach wiejskich. Umożliwia on przemieszczanie się w warunkach niezrównanego komfortu przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów eksploatacji dzięki zasięgowi wynoszącemu do 275 km*, możliwości szybkiego naładowania akumulatorów do poziomu 80% w 30 minut, braku kompromisów w kwestii użyteczności i wyposażenia: to 100% Berlingo Van, możliwości jazdy w trybie ë-komfort i dostępowi do usług ułatwiających codzienne użytkowanie samochodu elektrycznego (zdalne programowanie ładowania, planowanie tras itp.)

Samochód będzie można zamawiać w drugim kwartale 2021 r.

*Jest to uzależnione od konkretnego profilu eksploatacji, jednak 80% kierowców przy akumulatorach o pojemności 50 kWh pokonuje dystans od 190 km do 280 km bez konieczności ładowania. Efektywny zasięg zależy od stylu jazdy, prędkości, korzystania z wyposażenia czy akcesoriów podnoszących komfort jazdy, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów / ładunku oraz rzeźby terenu.

ZASIĘG DO 275 KM

Nowy ë-Berlingo Van 100% ëlectric umożliwia bezproblemową jazdę w ciszy

Wyposażony jest w akumulatory o pojemności 50 kWh, które zapewniają zasięg do 275 km zgodnie z normą WLTP. Gwarancja na akumulatory wynosi 8 lat / 160.000 km do poziomu 70% fabrycznej wydajności. Samochód umożliwia generowanie konkretnych oszczędności dzięki niskim kosztom eksploatacji wynikającym z węższego zakresu niezbędnych czynności serwisowych i możliwości skorzystania z rządowych dotacji związanych z zakupem samochodu elektrycznego (bonusy, premie za konwersję).

ZERO KOMPROMISÓW W KWESTII WŁAŚCIWOŚCI UŻYTKOWYCH

Akumulatory zostały zainstalowane w podwoziu i nie mają negatywnego wpływu na objętość przestrzeni ładunkowej ani ładowność samochodu. ë-Berlingo Van to wszechstronny, modułowy i uszyty na miarę potrzeb samochód dostawczy. Pojemność przestrzeni ładunkowej: od 3,3 m3 do 4,4 m3 w wersji XL, ładowność do 800 kg.

BERLINGO VAN W TRYBIE Ë-KOMFORT

Citroën ë-Berlingo Van ułatwia codzienną eksploatację i umożliwia spokojną jazdę dzięki płynności, jaką zapewnia jazda w trybie elektrycznym

Bezproblemowy wjazd do stref objętych ograniczeniami emisji CO2. Zero emisji zanieczyszczeń, zero hałasu, zero wstrząsów: brak wibracji i odgłosu pracy silnika. Stale dostępna moc i moment obrotowy, co przekłada się na stabilne osiągi i płynną jazdę. Możliwość zdalnego ustawienia temperatury wnętrza za pośrednictwem aplikacji My Citroën lub ekranu dotykowego systemu Connect Navi. Van posiada przemyślane rozmieszczenie schowków. Samochód ma tak wiele zalet, które docenisz w codziennej eksploatacji i w trakcie podróży, że nie będziesz w stanie wyobrazić sobie życia bez niego!

CITROËN WSPIERA CIĘ W INSTALACJI ROZWIĄZANIA DO ŁADOWANIA

Citroën zdecydował się na współpracę z partnerską firmą, by zapewnić klientom wsparcie w procesie instalacji wybranego, dostosowanego do potrzeb rozwiązania do ładowania. Dzięki temu masz gwarancję najwyższej jakości instalacji w najlepszej cenie i przy zachowaniu wytycznych umożliwiających pozyskanie rządowych dotacji. Citroën zdecydował się na współpracę z firmą Elocity, która wspiera klientów w instalacji stacji ładowania w domu lub w pracy. Dysponuje ona odpowiednim doświadczeniem i siecią certyfikowanych techników na terenie całego kraju. Rekomenduje Elocity do współpracy, aby wesprzeć Cię w instalacji stacji ładowania w Twoim bloku mieszkalnym. Sprawdź rozwiązania, które oferuje Elocity.

TECHNOLOGIE I USŁUGI KOMUNIKACYJNE

Citroën ë-Berlingo Van 100% ëlectric może być opcjonalnie wyposażony w nowy, 10” cyfrowy ekran dotykowy HD oraz − co niespotykane w tym segmencie − 18 systemów wspomagających prowadzenie.

Podobnie jak wersje z silnikiem Diesla, Nowy Citroën ë-Berlingo Van 100% ëlectric wyposażony jest w 3 technologie komunikacyjne. Citroën Connect Navi, Citroën Connect Box SOS & Assistance, Mirror Screen (Apple Car Play (TM) / Android Auto). Citroën ë-Berlingo Van 100% Ëlectric oferuje 18 systemów wspomagających prowadzenie, w tym Surround Rear Vision, niespotykane w segmencie innowacyjne rozwiązanie zapewniające bezkonkurencyjną widoczność. 3 opcje wyświetlania obrazu na 5” kolorowym ekranie zlokalizowanym w miejscu lusterka wstecznego. Monitorowanie otoczenia z tyłu, monitorowanie otoczenia z boku i kamera cofania.