W 100% ELEKTRYCZNY, KOMPAKTOWY VAN

Citroën ë-SpaceTourer Business 100% ëlectric to idealny partner, który spełnia potrzeby profesjonalistów

Citroën ë-SpaceTourer Business 100% ëlectric to idealny partner, który spełnia potrzeby profesjonalistów w zakresie miejskiej i podmiejskiej eksploatacji. Wzorcowy zasięg: nawet do 330 km, szybkie ładowanie do poziomu 80% w 30 minut, konfiguracja „à la carte” i pełna modułowość dzięki możliwości zainstalowania od 5 do 9 siedzeń, jazda w trybie ë-komfort oraz dostęp do usług ułatwiających codzienną eksploatację samochodu elektrycznego (zdalne programowanie ładowania, planowanie podróży itp.)

NAJLEPSZY WYNIK W SEGMENCIE: ZASIĘG NAWET DO 330 KM

Citroën ë-SpaceTourer Business 100% ëlectric oferuje dwa warianty pojemności akumulatorów, które zapewniają zróżnicowany zasięg.
Do 230 km w cyklu WLTP – wersje XS*, M oraz XL wyposażone w akumulatory o pojemności 50 kWh, do 330 km w cyklu WLTP – wersje M oraz XL wyposażone w akumulatory o pojemności 75 kWh.

Akumulatory objęte są gwarancją na 8 lat / 160.000 km do poziomu 70% fabrycznej wydajności
*dostępny od pierwszego kwartału 2021

100% Ë-KOMFORTU JAZDY

Napęd elektryczny zapewnia dynamiczną i płynną jazdę. Silnik o mocy 100 kW (136 KM) i momencie obrotowym 260 Nm, dostępnym już od 0 km/h. Cicha praca napędu oraz brak konieczności zmiany biegów.

PROSTE I PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE ŁADOWANIA

Możesz skorzystać z różnych opcji ładowania. Publiczna stacja ładowania o mocy 100 kW: uzupełnienie 80% energii w 30 minut (akumulatory o pojemności 50 kWh) lub 45 minut (akumulatory o pojemności 75 kWh). Wall box o mocy 11 kW: czas ładowania od 4 h 45 min do 7 h w zależności od pojemności akumulatorów. Wall box o mocy 7,4 kW: czas ładowania od 7 h 30 min do 11 h 20 min w zależności od pojemności akumulatorów. Wzmocnione gniazdko Green’up: odzyskanie do 60% zasięgu w trakcie nocy.

Citroën wraz z partnerem ZEborne wspiera Cię na każdym etapie procesu, od audytu Twojej instalacji do montażu wybranej stacji ładowania.

DESIGN I WSZECHSTRONNOŚĆ

WSZYSTKIE ATUTY MODELU SPACETOURER DOSTĘPNE W TRYBIE 100% ËLEKTRYCZNYM

Odważne i harmonijne linie nadwozia, wyrazisty charakter, doskonałe proporcje… Styl Citroëna ë-SpaceTourer 100% ëlectric jest pełen energii i wskazuje na wysoki poziom bezpieczeństwa. To bardzo praktyczny samochód, który zachowuje wszelkie atuty spalinowej wersji modelu SpaceTourer. 3 wersje długości nadwozia: praktyczna i kompaktowa XS* (4,60 m), która zapewnia bezproblemowy dostęp do centrów miast, M (4,95 m) oraz XL (5,30 m). Ograniczona wysokość nadwozia (1,90 m), która zapewnia dostęp do wszystkich parkingów. Elastyczne i modułowe wnętrze zapewniające komfort 5, 7 lub 8 pasażerom. Schowki i wyposażenie ułatwiające codzienną eksploatację, np. bezdotykowe otwieranie drzwi bocznych przesuwnych.

*dostępny od pierwszego kwartału 2021

ZASIĘG

Pełne naładowanie akumulatorów Citroëna ë-SpaceTourer 100% ëlectric umożliwia pokonanie do 230 km w cyklu WLTP w wersji z akumulatorami o mocy 50 kWh, do 330 km w cyklu WLTP w wersji z akumulatorami o mocy 75 kWh.

Ogólnoświatowa, zharmonizowana procedura testowa samochodów lekkich (Worldwide Harmonized Light vehicles Test Procedures − WLTP) zapewnia użytkownikom dostęp do bardziej precyzyjnych i realistycznych informacji o zasięgu, bazujących na rzeczywistej eksploatacji.

TWÓJ STYL JAZDY I INNE CZYNNIKI MAJĄ WPŁYW NA ZASIĘG

ŁADOWANIE

PROSTE I WYGODNE ŁADOWANIE

SOLUTIONS DE RECHARGE SIMPLES ET PRATIQUES

Masz do dyspozycji kilka metod ładowania akumulatorów w Twoim samochodzie. Wybierz taką, która jest najlepiej dostosowana do codziennych przebiegów oraz innych rozwiązań, z których korzystasz poza domem.

W domu w zależności od pojemności akumulatorów naładowanie ich do poziomu 100% zajmie od 4 godzin 45 minut do 7 godzin przy zastosowaniu stacji Wall box o mocy 11 kW, od 7 godzin 30 minut do 11 godzin 20 minut przy zastosowaniu stacji Wall box o mocy 7,4 kW, odzyskasz do 60% zasięgu w trakcie nocy korzystając ze wzmocnionego gniazdka domowego Green’up.

Publiczna stacja ładowania o mocy 100 kW uzupełni energię w akumulatorach jeszcze szybciej niż Wall Box: wystarczy 30 minut, by naładować akumulatory do poziomu 80% w wersji 50 kWh (45 minut w wersji 75 kWh).

Citroën nawiązał współpracę z firmą Elocity, by wspierać klientów w wyborze i instalacji wybranego rozwiązania do ładowania. Dzięki temu masz pewność, że montaż odbędzie się z zachowaniem najbardziej rygorystycznych standardów jakościowych i zgodnie z obowiązującymi regulacjami, a do tego w najlepszej cenie.

GNIAZDO ŁADOWANIA

Gniazdo ładowania zlokalizowane jest na lewym przednim błotniku. Wyposażone jest w diodę informującą kierowcę o statusie ładowania.

Ładowanie jest wyjątkowo proste i można je zaplanować na później, aby skorzystać z preferencyjnych opłat za energię elektryczną poza szczytem. Programowanie jest możliwe za pośrednictwem ekranu dotykowego oraz aplikacji My Citroën.