DS4 Crossback

WYRAZISTY DESIGN

Szykowny pogromca bezdroży

DS4 CROSSBACK wymyka się wszelkim porównaniom. Ten wyjątkowy model to laboratorium wiedzy w najlepszym francuskim wydaniu. Czerń, kolor szykownych kreacji, występuje tu w nakładkach na nadkola, obudowach lusterek i w tylnym spojlerze. Aluminiowe felgi wpisują się w rasowy wygląd samochodu, a jego design budzi niezwykłe emocje

Kolory nadwozia DS 4 CROSSBACK

Dostępne aluminiowe obręcze kół DS 4 CROSSBACK

Jedyny w swoim rodzaju

DS4 CROSSBACK to samochód obdarzony charyzmatycznym wdziękiem. Fascynuje dynamicznymi liniami sylwetki, przy czym ich muskularna forma zaskakuje idealną równowagą, osiągniętą pomiędzy żywiołową energią, a wyrafinowaniem.

Wykończenie nadwozia w terenowym stylu i wysoka pozycja za kierownicą sprawiają, że DS4 CROSSBACK wyróżnia się na tle tradycyjnych hatchbacków. To samochód zaprojektowany dla poszukiwaczy przygód, zarówno na ulicach miasta, jak i poza nim.

Zjawiskowa, oryginalna forma

Hipnotyzująca identyfikacja świetlna DS LED Vision podkreśla elegancki wizerunek SUV-a, niezwykłe wrażenia budzi także wyrazisty design: wzmocnione nadkola, relingi dachowe i prześwit zwiększony o 30 mm w porównaniu z hatchbackiem.

Zapraszamy do kontaktu

REMIGIUSZ CICHOŃSKI
Konsultant ds. Sprzedaży

PIOTR BEDNIK
Kierownik ds. Sprzedaży

WOJCIECH SZCZUPAK
Manager ds. Sprzedaży B2B