Salon Citroen Poznań Ewa Szpot logo

Nowy Citroën Berlingo Multispace

 

Citroen Berlingo Multispace Cennik

Citroen Berlingo Multispace Cennik od produkcji Pańdziernikowej 2017

Akcesoria Katalog

Nowoczesny, łatwy w obsłudze i… inteligentny!

Wzorcowy kombivan, Citroën Berlingo Multispace przeszedł metamorfozę. Gościnny, wszechstronny i praktyczny jak do tej pory, ma teraz wiele nowych funkcji, które sprawią, że będziesz chciał dzielić się z innymi radością podróżowania.

Atuty

 • Nowy, pełen ekspresji i optymizmu styl
 • Dotykowy tablet 7'' z funkcją Mirror Screen
 • Jeszcze większe bezpieczeństwo dzięki Active City Brake (dostępny od 11/2015), kamerze cofania i systemowi wspomagania parkowania
 • Silniki w technologii Blue HDi, o emisji CO2 już od 113 g/km
 • System Modutop®
 • Niezależne, wyjmowane tylne fotele
 • Otwierana tylna szyba

AWANGARDOWY DESIGN

W pełni nowoczesny

Jeszcze bardziej wyrazisty

Atrakcyjny wygląd Citroëna Berlingo Multispace wyróżnia go na tle innych samochodów. W nowej wersji jego styl jest jeszcze bardziej charakterystyczny i harmonijny. 

Nowy przód

Dzięki nowej osłonie chłodnicy, zdecydowanej linii zderzaka i inaczej umiejscowionym dziennym światłom z diodami LED, przód Nowego Citroëna Berlingo Multispace zyskał jeszcze bardziej świeży i wyrazisty wygląd.

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni 

Inteligentnie zaprojektowane wnętrze Nowego Citroëna Berlingo Multispace, jest wielofunkcyjne i komfortowe: może w nim być aż 7 miejsc siedzących. 

Światła dzienne LED

Światła dzienne LED, oferowane w wersji FEEL EDITION, umieszczone są niżej, dzięki czemu sylwetka Nowego Citroëna Berlingo Multispace jest mocniejsza i jeszcze lepiej rozpoznawalna.

Cztery wersje 

Nowy Citroën Berlingo Multispace to cztery rozpoznawalne w mgnieniu oka wersje wyposażenia: FEEL, FEEL EDITION, XTR.

FEEL: zderzak przedni i lusterka w kolorze nadwozia
FEEL EDITION: chromowane wykończenie osłony chłodnicy
XTR: chromowana wstawka w dolnej części przedniego zderzaka

Komfort

Łatwy w obsłudze

Modutop®: maksymalne wykorzystanie przestrzeni

System Modutop® został tak zaprojektowany, by służył wszystkim, także dzieciom! Podsufitowy schowek znajdujący się nad przestrzenią bagażnika dostępny jest przez tylną, otwieraną szybę. Dzięki okienkom i wywietrznikom na suficie podróż przebiega w komfortowych warunkach. Modułowość tego systemu sprawia, że przewożenie przedmiotów staje się dziecinnie łatwe. Modutop® jest nie tylko praktyczny, ale też zapewnia lepsze doświetlenie wnętrza.

Trzy tylne fotele

Dzięki trzem (lub pięciu) jednakowej wielkości niezależnym i wyjmowanym tylnym fotelom każdy pasażer ma zapewnioną wygodę. Możliwość personalizacji kabiny samochodu sprzyja komfortowi podróżowania. 
Zaaranżuj swoją przestrzeń

Przestronność

Przestronna kabina to wyjątkowo dużo miejsca na nogi pasażerów siedzących z tyłu. Dodatkowo, samochód wyposażony jest w obszerny bagażnik o pojemności 675 litrów, z możliwością powiększenia do 3000 litrów (po złożeniu tylnych siedzeń).

Wielofunkcyjność i praktyczność

Przydatne i pomysłowo zaprojektowane schowki są jedną z zalet Nowego Citroëna Berlingo Multispace. Rozmieszczone w całej kabinie, zwiększają przestrzeń do przechowywania nawet o 170 litrów.

Nastrój wnętrza

Na komfort wpływa również wykończenie wnętrza poprawiające samopoczucie pasażerów. Dlatego też Nowy Citroëna Berlingo Multispace dostępny jest z tapicerkami:

- QUAD Gris Delice, obszytą turkusową nicią
- QUAD Beige
- LIBERIA Gris, obszytą nicią w kolorze ochry

Komfort na drodze

Nowy Citroën Berlingo Multispace to komfort jazdy niezależnie od warunków na drodze. Precyzyjne prowadzenie dzięki przedniemu zawieszenie typu McPherson sprawia, że jazda tym samochodem jest wyjątkowym przeżyciem.

INTELIGENTNA TECHNOLOGIA

 • Dotykowy tablet 7'' 
 • Technologia Mirror Screen
 • Beztroska jazda  

Dotykowy tablet 7'' 

Nowego Citroëna Berlingo Multispace wyposażono w nowy dotykowy tablet 7''. Dzięki niemu uproszczono deskę rozdzielczą i udostępniono nowe funkcje:

– nowy dotykowy system nawigacji, z mapami 3D, informacjami o ograniczeniach prędkości i utrudnieniach na drodze
– jeszcze więcej funkcji multimedialnych (radio, streaming audio, możliwość podłączenia urządzeń mobilnych)
– telefonowanie (funkcja rozpoznawania głosu, połączenie Bluetooth, bezpośredni dostęp do książki adresowej, funkcja zawieszenia połączenia).

Silniki wzbudzające podziw

Oferta silników do Nowego Citroëna Berlingo Multispace została wzbogacona o silniki Diesla BlueHDi.

 • Technologia BlueHDi
 • Silniki benzynowe

Technologia BlueHDi

Nowy Citroën Berlingo Multispace jest oferowany z nowymi silnikami w technologii BlueHDi. To silniki Diesla, które bardzo efektywnie ograniczają emisję zanieczyszczeń przez samochód. Zgodne normami emisji spalin Euro 6, charakteryzują się następującym zużyciem paliwa i emisją dwutlenku węgla:

• BlueHDi 100: 4,3 l/100 km i 113 g CO2/km
• BlueHDi 120 S&S: 4,4 l/100 km i 115 g CO2/km
 
Swoją efektywność silniki BlueHDi zawdzięczają lepszej wydajności i mniejszym stratom mechanicznym na skutek tarcia. Mają też lepsze osiągi, dzięki czemu jazda jest jeszcze przyjemniejsza.