Salon Citroen Poznań Ewa Szpot logo

Citroën Berlingo Van

Berlingo Van Cennik

Niezawodny współpracownik

Citroën Berlingo Van to samochód dostawczy, który wyróżnia się nowoczesną, solidną sylwetką, dynamicznym stylem i komfortowym wnętrzem.

ATUTY

  • Możliwość załadunku dwóch europalet, objętość ładunkowa do 4,1 m3, długość użytkowa do 2,05 m
  • Asymetryczne dwuskrzydłowe tylne drzwi otwierające się pod kątem 180°
  • Boczne drzwi przesuwne
  • Podwójne wielofunkcyjne siedzenie pasażera Extenso – wyjątkowa oferta w segmencie
  • System Grip Control optymalizuje możliwości jezdne niezależnie od warunków zewnętrznych
  • Wspomaganie ruszania na wzniesieniu zmniejsza stres prowadzenia
  • Moduł Connecting Box, zawierający zestaw głośnomówiący Bluetooth, wejścia USB i audio, gwarantuje spokojną i odprężającą jazdę

Duża objętość użytkowa

Objętość użytkowa (do 4,1 m3) Citroëna Berlingo Van pozwala na załadowanie dwóch europalet.
Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, takim jak duże drzwi boczne przesuwne czy asymetryczne dwuskrzydłowe drzwi tylne (60/40), otwierające się pod kątem 180°, umieszczenie ładunku w przestrzeni ładunkowej jest łatwe i bezpieczne.

Świetna adaptacja wnętrza

Drewniany zestaw ochronny

Citroën Berlingo Van może być także wyposażony w komplet ochronnych paneli drewnianych. W ich skład wchodzą :

  • drewniana podłoga
  • panele boczne.

Podwójne siedzenie pasażera Extenso

W kabinie Citroëna Berlingo Van z wielofunkcyjnym siedzeniem pasażera Extenso są trzy homologowane miejsca z przodu. Siedzenia pasażerów można złożyć i tym samym uzyskać dodatkową przestrzeń na delikatne ładunki.

Wszechstronna przestrzeń bagażowa

Citroën Berlingo Van nadaje się do przewożenia sprzętu i ładunków o nietypowych kształtach, między innymi dzięki uchylnej tylnej części dachu.

Dwie długości

Citroën Berlingo Van występuje w dwóch wersjach długości: Standard (do 3,7 m3 objętości ładunkowej) i Long (do 4,1 m3 objętości ładunkowej).

Skuteczne wspomaganie prowadzenia

Grip Control – system, który pozwala na wybór jednej z opcji nawierzchni (tryb standard, błoto, piach lub śnieg), wzmacniając działanie antypoślizgowe. Skuteczny przedni napęd umożliwia optymalne przyspieszenie w zależności od aktualnej przyczepności, dzięki czemu pojazd świetnie trzyma się drogi.
 
System wspomaga ruszanie na wzniesieniu. Zapobiega niezamierzonemu cofnięciu się pojazdu podczas zwalniania pedału hamulca.
 
Funkcja regulatora i ogranicznika prędkości, dostępna z kierownicy, pozwoli na bezstresową jazdę : ogranicznik zapobiega przekroczeniu wybranego przez kierowcę limitu prędkości.

Silnik 1.6 HDi 90

Ochrona środowiska

Silnik 1.6 HDi 90 współpracuje z manualną 5-biegowa skrzynia biegów. Wyposażony jest w filtr cząstek stałych (FAP), który niszczy w procesie spalania szkodliwe cząstki sadzy. Jest zatem przyjazny dla środowiska naturalnego.

Ergonomia na pokładzie

Dzięki temu, że nie ma dźwigni zmiany biegów, udało się pozyskać trzecie miejsce z przodu. Wybór trybu pracy skrzyni biegów odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego na desce rozdzielczej. W trybie manualnym biegi zmienia się manetkami znajdującymi się przy kierownicy.