Salon Citroen Poznań Ewa Szpot logo

C3 Aircross


Citroen C3 Aircross Cennik


SUV NOWEJ GENERACJI

Citroën C3 Aircross wyróżnia się w świecie SUV dzięki świeżemu, pełnemu mocy designowi oraz oryginalnej sylwetce. Stylistyka nadwozia sugeruje solidność i bezpieczeństwo konstrukcji. Wysoko poprowadzona maska jest podkreślona przez chromowane szewrony i listwy, skrywające elementy identyfikacji świetlnej, wykonanej w technologii LED. Tylne światła, które pojawiły się już w koncepcyjnym C-Aircross, zostały wykonane z poliwęglanów. Ich środek zdobi polakierowana powłoka, tworząca efekt wyrazistego kontrastu wizualnego. Fotel kierowcy zainstalowano wysoko, w sposób typowy dla samochodów SUV.


SWOBODA NA KAŻDEJ DRODZE: GRIP CONTROL Z FUNKCJĄ HILL DESCENTDominuj na drodze za kierownicą tego wyjątkowego SUV-a! Zwiększony prześwit, duże koła i układ Grip Control z funkcją Hill Descent sprawiają, że Nowy Citroën C3 AIRCROSS doskonale czuje się w każdych warunkach. Citroën C3 AIRCROSS pozwala kierowcy dostosowywać pracę układu napędowego do warunków na drodze i kontrolować prędkość podczas stromych zjazdów.

ZWINNY W MIEŚCIE: SYSTEM PARK ASSIST Z FUNKCJĄ TOP REAR VISIONNowy Citroën C3 AIRCROSS to uniwersalny samochód, który świetnie się czuje w każdych warunkach - w mieście i na długich trasach. Dzięki niemu codzienne życie staje się prostsze! System Park Assist ułatwia manewry parkowania, wspomagając kierowcę. Kamera cofania z funkcją Top Rear Vision zapewnia obraz 180° z tyłu samochodu, który jest wyświetlany na 7'' ekranie dotykowym.