Salon Citroen Poznań Ewa Szpot logo

Cictroen C4 Cactus

 

Citroen C4 Cactus Cennik

Akcesoria Katalog

Stylowy wygląd i łatwość użytkowania. Intensywne w formie, ale zawsze funkcjonalne detale. Citroën C4 Cactus przełamuje schematy optymistycznym designem.

Airbump® to unikatowe rozwiązanie, udane połączenie stylu i funkcjonalności! Miękkie powierzchnie chronią nadwozie przed skutkami lekkich uderzeń.

W czym tkwi ich sekret? Elastyczna powierzchnia z TPU (termoplastycznego poliuretanu) kryje wypełnione powietrzem mikrokapsułki amortyzujące uderzenia. Nie wymaga specjalnych zabiegów konserwacyjnych.
Od Ciebie zależy wygląd Twojego samochodu, możesz wybrać jeden z czterech kolorów paneli Airbump®: Dune, Chocolate, Black i Grey. Do dzieła!

Identyfikacja świetlna 

Z przodu Citroën C4 Cactus przyciąga wzrok charakterystyczną identyfikacją świetlną, ze światłami dziennymi LED, akcentującymi reflektory wkomponowane w panele Airbump®.

Śmiała stylistyka!

Śmiały design Citroëna C4 Cactus przejawia się w wyrazistych, a jednocześnie funkcjonalnych elementach, jak stylowe, ale też bardzo praktyczne relingi dachowe.

W Citroënie C4 Cactus wszystko ma służyć dobremu samopoczuciu. Szerokie przednie fotele, zaprojektowane jak sofa, praktyczne, łatwo dostępne schowki, przyjazne, gościnne wnętrze… Citroën C4 Cactus to zaproszenie do wspólnych podróży.
Marzył Ci się łatwo dostępny, otwierany od góry schowek na rękawiczki, umieszczony na desce rozdzielczej? To Top Box! W jego pojemnym wnętrzu (8,5 litra) można przechowywać wszystkie podręczne przedmioty.

W stylu... sofy!

Szerokie, przednie siedzenia Citroëna C4 CACTUS zostały zaprojektowane jak wygodna, zapraszająca do wspólnego wypoczynku sofa. Twoja wygoda jest dla nas priorytetem. Ruszaj w drogę w komfortowych warunkach.

Panoramiczny dach: zaproś światło do środka

Panoramiczny przeszklony dach o wysokim stopniu izolacji termicznej ma imponujące rozmiary. Zapewnia przyjemną atmosferę i stały dostęp światła słonecznego, jednocześnie chroniąc przed promieniami UV.

W trosce o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pasażerów Citroën C4 Cactus został wyposażony w użyteczne technologie ułatwiające codzienną jazdę. To skuteczne systemy wspomagające prowadzenie.

W łączności ze światem 

Sterowanie funkcjami Citroëna C4 Cactus jest dostępne na jednym ekranie. Seryjnie oferowany tablet dotykowy 7", w stu procentach dotykowy i intuicyjny, ma siedem sensorycznych przycisków umożliwiających szybki dostęp do najważniejszych funkcji samochodu.

Bezproblemowe parkowanie: system Park Assist pomaga znaleźć miejsce parkingowe i automatycznie przeprowadza manewr. Pozostaje Ci tylko przyspieszanie lub hamowanie.

Niskie koszty utrzymania

Pragmatyczny charakter Citroën C4 Cactus sprawia, że przyjemność prowadzenia łączy się z niskimi kosztami użytkowania.

Mniejsza masa

Innowacyjne rozwiązania, które wpłynęły na zmniejszenie masy Citroëna C4 Cactus to między innymi panoramiczny przeszklony dach o wysokim stopniu izolacji termicznej, a także system wycieraczek Magic Wash.

Ograniczone koszty użytkowania

Dzięki mniejszej masie koszty użytkowania Citroëna C4 Cactus są o 20% niższe w stosunku do porównywalnych samochodów.

Niższe zużycie paliwa

Citroën C4 Cactus został wyposażony w silniki najnowszej generacji: benzynowe PureTech i diesel BlueHDi, które pomagają ograniczyć zużycie paliwa i emisję CO2.

Silniki

Citroën C4 Cactus jest wyposażony w małolitrażowe silniki najnowszej generacji: silniki benzynowe PureTech z systemem Stop & Start i diesel BlueHDi. Te wydajne, nowoczesne jednostki spełniają normę Euro 6 dla samochodów osobowych i odznaczają się niewielkim zużyciem paliwa.

  • BLUEHDI
  • PURETECH  

Silnik 1.6 BlueHDi 100 – nowy etap w kierunku czystszego silnika Diesla, o rekordowo niskiej emisji CO2 (już od 82 g/km) i niewielkim zużyciu paliwa (od 3,2 l/100 km). Silnik ten dzięki dynamicznemu przyspieszeniu wyróżnia się pod względem osiągów.