Salon Citroen Poznań Ewa Szpot logo

CITROEN C1

 

Citroen C1 Cennik

Akcesoria Katalog

 
DESIGN
 
Jak przystało na modnego bywalca miasta, Citroën C1 może być wyposażony w aluminiowe obręcze kół 15'' (diamentowane), chromowane obudowy lusterek bocznych lub skórzaną tapicerkę.
 
 
ZNIEWALAJĄCE SPOJRZENIE
 
Citroën C1 od pierwszej chwili przyciąga uwagę światłami do jazdy dziennej LED. Ukośnie zamontowane, podkreślają swoją linią "uśmiechnięty" wygląd samochodu.
 
KOLOROWE WNĘTRZE
 
 
Atrakcyjne nadwozie kryje wesołe, kolorowe wnętrze. Prostą w formie deskę rozdzielczą akcentują i rozjaśniają kolorowe wstawki na konsoli multimedialnej, podstawie dźwigni zmiany biegów i wokół wywietrzników.
Tapicerka w żywej tonacji podkreśla ten radosny, zdecydowanie optymistyczny klimat kabiny.
Dostępne są 2 pakiety kolorystyczne wnętrza: „Sunrise Red” i „White”.
 
KOMFORT
 
 
Ergonomiczne rozwiązania zastosowane w Citroënie C1 ułatwią jego codzienne użytkowanie. Funkcjonalny bagażnik ma pojemność 196 l i jest łatwo dostępny dzięki półce odchylającej się przy podnoszeniu tylnej klapy.
Pojemność bagażnika do 780 litrów!
Po złożeniu tylnych siedzeń pojemność bagażnika wynosi 780 litrów.
Przewidziano wiele udogodnień, podnoszących komfort codziennego użytkowania:
- Automatyczna klimatyzacja
- Fotel kierowcy regulowany na wysokość
- Ogrzewane fotele
- Liczne, pomysłowe schowki
 
PEWNOŚĆ PROWADZENIA
 
 
Niezależnie od warunków panujących na drodze, niezwykle komfortowe zawieszenie Citroëna C1 zapewnia szybkość reakcji i sprawia, że samochód dobrze trzyma się drogi.
Niewielkie wymiary sprawiają, że Citroën C1 jest jednym z najbardziej kompaktowych i uniwersalnych miejskich samochodów na rynku.
 
BEZPIECZEŃSTWO
 
 
Citroën C1 wyposażony jest w sześć poduszek powietrznych (dla kierowcy i pasażera, boczne i kurtynowe), a także elektroniczny układ ESP, który stabilizuje tor jazdy w przypadku utraty przyczepności. Z myślą o większym bezpieczeństwie prowadzenia, samochód wyposażono w ogranicznik prędkości i funkcję kontroli ciśnienia w ogumieniu.
Do Citroëna C1 proponowana jest także funkcja Active City Brake, pozwalająca na automatyczne hamowanie przy jeździe z prędkością poniżej 30km/h i system AFIL, alarmujący o niezamierzonym przekroczeniu linii.
 
INTELIGENTNE TECHNOLOGIE
 
Citroën C1 jest wyposażony w intuicyjne i łatwe w użyciu inteligentne technologie.
 
IDEALNY DO MIASTA
 
Citroën C1 zapewnia spokojną, zrelaksowaną jazdę dzięki łatwym w obsłudze systemom wspomagającym prowadzenie. 
Samochód wyposażono w kamerę cofania, która po włączeniu tylnego biegu przekazuje zarejestrowany obraz na ekran dotykowy 7''. Technologia ta niezwykle ułatwia manewry, zwłaszcza w przypadku ograniczenia dostępnej przestrzeni.
kle ułatwia manewry, zwłaszcza w przypadku ograniczenia dostępnej przestrzeni.
Bądź w kontakcie ze swoim smartfonem
Chcesz podczas prowadzenia samochodu skorzystać z plików muzycznych zapisanych w telefonie lub wyznaczyć trasę do określonego celu? To proste i intuicyjne dzięki funkcji Mirror Screen! Kompatybilne aplikacje ze smartfona wyświetlają się na ekranie dotykowym 7''. Proste i praktyczne rozwiązanie!
 
 
OSZCZĘDNE SILNIKI
 
VTI 68
 
Citroën C1 oferowany jest z silnikiem 1.0 VTi 68 z manualną, 5-przełożeniową skrzynią biegów. Samochód odznacza się ekonomicznym spalaniem, a także niską emisją dwutlenku węgla*.
 
*Zużycie paliwa w cyklu mieszanym 4,1 l/100 km, przy emisji CO2wynoszącej 95 g/km.
 
PURETECH 82
 
Citroën C1 proponowany jest także z silnikiem 1.2 PureTech 82. To 3-cylindrowy silnik benzynowy o pojemności 1,2 litra i mocy 82 KM. Zastosowano w nim najnowsze dostępne technologie sprzyjające reaktywności i ograniczeniu zużycia paliwa. Emisja CO2 wynosi 99 g/km, a zużycie paliwa - 4,3 l/100km, samochód odznacza się przy tym dynamicznymi właściwościami jezdnymi i gwarantuje niepowtarzalną przyjemność prowadzenia.