Salon Citroen Poznań Ewa Szpot logo

Grand C4 Picasso

 

Citroen Grand C4 Picasso Cennik

 

DESIGN

Nowy Citroën Grand C4 Picasso łączy to, co z pozoru niemożliwe − funkcjonalność samochodu rodzinnego z przyjemnością z jazdy. Nowa, siedmiomiejscowa wersja Citroëna Grand C4 Picasso bazuje na wyjątkowym designie swojego poprzednika, wzbogacona o nowe akcenty, takie jak nowy szewron (logo) na tylnej klapie, zmodyfikowany przód nadwozia, wyrażający solidność i siłę oraz nowe lakiery − Steel Grey i Lazuli Blue.

 

PRZÓD NADWOZIA

 

 

Przód Nowego Citroëna Grand C4 Picasso wyraża jednocześnie dynamikę i prestiż, charakterystyczne dla segmentu premium. Samochód zdobi typowa dla Marki trójelementowa identyfikacja świetlna. Osłona chłodnicy jest przedzielona zderzakiem w kolorze nadwozia. Nowe osłony zgrabnie wkomponowanych w zderzak lamp przednich skierowane są na zewnątrz.

 

KOLOR RELINGÓW DACHOWYCH

 

Relingi dachowe Nowego Citroëna Grand C4 Picasso, polakierowane na srebrno, podkreślają elegancką linię nadwozia minivana.

 

CITROËN GRAND C4 PICASSO - WYMIARY

 

Kompaktowe wymiary zewnętrzne Nowego Citroëna Grand C4 Picasso idealnie współgrają z przestronnością wnętrzna samochodu i jego modułowością.
- Długość: 4,602 m
- Szerokość: 1,826 m (z lusterkami)
- Wysokość: 1,644 m
- Rozstaw osi: 2,840 m