Salon Citroen Poznań Ewa Szpot logo

Nowy Jumpy

 

Citroen Jumpy Platforma Cennik

Citroen Jumpy Kombi Cennik

Akcesoria Katalog

Zoptymalizowana konstrukcja Citroëna Jumpy zapewnia maksymalną funkcjonalność, komfort i bezpieczeństwo. Wyposażono go w inteligentne technologie wspomagające prowadzenie i nowoczesne silniki – to idealny partner dla „bohaterów codzienności”. Nowy Citroën Jumpy jest dostępny w trzech długościach nadwozia i oferuje opcjonalne boczne drzwi przesuwne hands-free.
• Ładowność do 1400 kg
• Objętość ładunkowa do 6,6 m3
• Długość użytkowa do 4 m
• Szerokość użytkowa między nadkolami 1,25 m

 

DESIGN I PROPORCJE SYLWETKI

 

 

Projektanci Citroëna Jumpy szukali inspiracji w świecie samochodów osobowych i SUV-ów. Harmonijna sylwetka nadwozia podkreśla bezpieczną i solidną konstrukcję samochodu, a jego design emanuje energią i siłą spokoju.
Przód Jumpy z krótką, pionową maską, podkreśloną szeroko rozstawionymi, wznoszącymi się ku górze reflektorami, daje poczucie panowanie nad drogą.

 

PRAKTYCZNA KONSTRUKCJA

 

 

Konstrukcja Citroëna Jumpy, odpowiednia dla różnych potrzeb, gwarantuje maksymalną funkcjonalność, praktyczność i łatwość użytkowania. W modelu wykorzystano zmodyfikowaną platformę najnowszej generacji Citroëna C4 Picasso i Citroëna Spacetourer.
Maksymalna ładowność Citroëna Jumpy to nawet 1400 kg, objętość ładunkowa – 6,6 m3, długość użytkowa – 4 m. Może ciągnąć przyczepę o masie do 2,5 t. Dzięki modułowej konstrukcji w gamie dostępne są nie tylko dwa rozstawy osi – 2,92 m i 3,27 m – i dwie różne długości tylnego zwisu – 0,8 m i 1,15 m, ale też trzy długości nadwozia.
 

TRZY DŁUGOŚCI NADWOZIA – WSZECHSTRONNOŚĆ

 

 

Citroën Jumpy jest dostępny w 3 długościach nadwozia. Dodatkowo, oprócz popularnych w tym segmencie wersji M (4,95 m) i XL (5,3 m), powstała kompaktowa i praktyczna wersja XS (4,6 m). Oferuje identyczną ładowność, jak większe wersje (1400 kg).
WYSOKOŚĆ 1,90 M

 

 

Bez ograniczeń w każdej sytuacji! Wersje XS i M mają tylko 1,90 m wysokości (wersja XL – 1,93 m), dzięki czemu z łatwością mieszczą się na parkingach podziemnych. To wcale nie jest oczywiste w tym segmencie! Już nie trzeba krążyć w kółko, szukając miejsca do parkowania. Zaoszczędzisz czas, parkując blisko swoich klientów, bez problemu wjedziesz także na parkingi w centrach handlowych.

 

KOMFORT I MODUŁOWOŚĆ

 

 

Komfort typowy dla Citroëna! Wygodne fotele, deska rozdzielcza, spokojna i bezproblemowa jazda – to elementy ze świata samochodów osobowych. Każda podróż Nowym Citroënem Jumpy pozwala na efektywne wykorzystanie czasu, odbywając się zarazem w warunkach pełnego relaksu.