Salon Citroen Poznań Ewa Szpot logo

Spacetourer Business Lounge


 

DESIGNCITROËN SpaceTourer Business Lounge utrzymany jest w prostym i eleganckim stylu. Harmonijne, wyraziste linie kompaktowej sylwetki, optymistyczny design, przyciemniane szyby w tylnym rzędzie chroniące prywatność pasażerów... Do tego liczne interesujące detale, podkreślające pełen energii charakter samochodu.

 

POTWIERDZONE: ZGODNY Z TWOIMI ZAWODOWYMI POTRZEBAMI!Jesteś prywatnym kierowcą, taksówkarzem, zajmujesz się przewozem VIP-ów lub masz flotę przeznaczoną dla klientów biznesowych? Możesz dostosować CITROËNA SpaceTourer do swoich potrzeb i do oczekiwań Twoich klientów.

 

O DWIE DŁUGOŚCI DO PRZODUCITROËN SpaceTourer Business Lounge jest dostępny w dwóch wariantach długości: M (4,96 m) i XL* (5,30 m) i może pomieścić od sześciu do siedmiu osób. Świetnie nadaje się do przewozu VIP-ów i klientów biznesowych, którzy z pewnością docenią jedną z możliwych konfiguracji wnętrza: można je przekształcić w prawdziwe mobilne biuro. Przyjazna, komfortowa przestrzeń, umożliwiająca pracę w trakcie przejazdu... Czas spędzony w CITROËNIE SpaceTourer nigdy się nie dłuży!