Salon Citroen Poznań Ewa Szpot logo


KOSMETYKI SAMOCHODOWE

TECHNATURE

GAMA TECHNATURE SKUTECZNA I EKOLOGICZNA

ZACHOWAJ PIĘKNO SWOJEGO CITROËNA NIE ZAGRAŻAJĄC ŚRODOWISKU NATURALNEMU*


Technature wpisuje sie w pro-ekologiczne działania marki Citroën**, oferując nową gamę produktów do pielęgnacji samochodu, skutecznych i przyjaznych środowisku naturalnemu*.

Citroën, tworząc gamę produktów do pielęgnacji samochodu, przyjaznych środowisku, umożliwia Państwu korzystanie z jakości jaką cechują profesjonalne środki czyszczące.

PRZESTRZEGANIE ZASAD OCHRONY ŚRODOWISKA

- Citroën gwarantuje ekologiczną jakość gamy Technature. Na każdym produkcie umieszcza logo Technature wraz z informacją określającą ekologiczne zalety danego produktu*
- Citroën zapewnia Państwu możliwość korzystania z wyselekcjonowanych produktów, bardziej przyjaznych środowisku.

WYBÓR NAJLEPSZEJ JAKOŚCI

- Skorzystaj z wysokiej jakości jaka cechuje produkty do użytku profesjonalnego.
- Gama Technature, opracowana przez markę Citroën, jest gamą produktów zainspirowaną wymogami, jakie stawia się produktom wykorzystywanym przez profesjonalne warsztaty.
To skuteczna odpowiedź na Państwa oczekiwania.

PRODUKTY EKOLOGICZNE

Produkty z gamy Technature zostały dokładnie wyselekcjonowane ze względu na ich właściwości ekologiczne. Rygorystyczne kryteria selekcji stosowane przez markę Citroën pozwalają ocenić każdy z naszych produktów pod względem braku toksyczności, biodegradacji, parametrów z zakresu bezpieczeństwa i higieny (brak substancji wrażliwych w rozumieniu przepisów REACH), składu i opakowania (brak gazu pod ciśnieniem, możliwość recyklingu i rozdzielenia materiałów).

- Wszystkie produkty z gamy Technature zawierają co najmniej 80% składników pochodzenia naturalnego, a 10 – 15 produktów zawiera ich 90% i więcej (łącznie z wodą).
- Wszystkie produkty oparte na składnikach czynnych powierzchniowo ulegają biodegradacji, zgodnie z przepisami europejskimi.*

Technature proponuje zróżnicowaną ofertę produktów do pielęgnacji samochodu, która spełni Państwa oczekiwania w zakresie utrzymania w dobrym stanie nadwozia, wnętrza i szyb pojazdu.

- Żaden produkt z gamy Technature nie został sklasyfikowany jako niebezpieczny dla organizmów wodnych.

- Drewniana skrobaczka do szyb znajdująca się w kuferku TECHNATURE pochodzi z lasów zarządzanych i oznaczonych symbolem PEFC (Program Uznawania Systemów Certyfikacji Leśnej), a sam kuferek wykonano z tworzywa EVA (stosowanego w kontakcie z żywnością, ulegającego biodegradacji).

* Produkty Technature to ekologiczne kosmetyki samochodowe. – Zawierają od 80 do 100% składników pochodzenia naturalnego. – Żaden produkt nie jest szkodliwy dla organizmów wodnych. – Produkty spełniają wymogi rozporządzenia Parlamentu Europejskiego nr 648/2004/WE dotyczącego biodegradacji detergentów. Technature to gama produktów do czyszczenia i pielęgnacji samochodu, która nie zagraża środowisku naturalnemu. ** Więcej informacji na stronach: www.psa-peugeot-citroen.fr i www.developpement-durable.psa.fr.

Szczegóły oferty – ulotka