Nowy Citroen C3

ODKRYJ GO W MATERIAŁACH VIDEO!

Oto powiew zmiany w świecie samochodów kompaktowych! Nadchodzi Nowy Citroën C3, idący z duchem czasu samochód, który wyznacza trendy nowoczesnego designu. Pełną optymizmu stylistykę modelu charakteryzują kolorowe wstawki, imponujące panele Airbump® oraz wyjątkowe, pełne ekspresji linie nadwozia, które odróżniają Nowego Citroëna C3 od pozostałych samochodów, które można spotkać na drodze. Dowiedz się więcej o stylistyce, możliwościach personalizacji, Citroën Advanced Comfort®, Citroën ConnectedCAM™ i technologiach zastosowanych w Nowym Citroënie C3 w sześciu materiałach video.

DESIGN

Miłość od pierwszego wejrzenia zagwarantowana! Niepowtarzalny design Nowego Citroëna C3 wyraża zdecydowany przód oraz stylowe krzywizny nadwozia, dające efekt siły i energii. Pełne harmonii kształty, nowa identyfikacja stylistyczna i gama kolorów nadwozia urzeczywistniają pojęcia „modny” i „trendy”. Bądź nowoczesny i wyróżnij się z tłumu w Nowym Citroënie C3!

NOWY CITROËN C3 – WYMIARY

Dzięki długości poniżej 4 m, Nowy Citroën C3 to zwinny, niewielki samochód, niezastąpiony w mieście. Pięciodrzwiowe, pięciomiejscowe nadwozie to gwarancja praktyczności w każdych warunkach.

Długość: 3,99 m
Szerokość: 1,74 m
Wysokość: 1,47 m
Rozstaw osi: 2,54 m
Pojemność bagażnika: 300 l

IDENTYFIKACJA ŚWIETLNA

Charakterystyczne dla Marki Citroën reflektory wyostrzają „spojrzenie” Nowego C3 i podkreślają wysokość pokrywy silnika. Logo marki przechodzi w dwie chromowane listwy sięgające diodowych świateł dziennych, eksponując szerokóć nadwozia. Zaawansowane technologiczne reflektory przyciągają̨ wzrok okrągłym kształtem. Zderzak podkreśla wysoki przód Nowego Citroëna C3 − to zapowiedź przygody za kierownicą! Kolorowe wstawki wokół świateł przeciwmgielnych to kolejny, odświeżający wygląd modelu akcent stylistyczny.

WYROŻNIJ SIĘ „PŁYWAJĄCYM” DACHEM

„Pływający” dach to jeden z najmocniejszych atutów stylistycznych Nowego Citroëna C3. Jest dostępny w trzech kolorach i sprawia wrażenie, jakby był zawieszony w powietrzu, dzięki zastosowaniu czarnych słupków przedniej szyby. Starannie dobrane proporcje między elementami wykonanymi z blachy i szybami zwiększają bezpieczeństwo konstrukcji i wskazują na wysoki poziom ochrony̨ pasażerów. Nowy Citroën C3 − spokój i opanowanie.

DEKORACJA DACHU

Wykorzystaj dodatkowe możliwości personalizacji nadwozia i zdecyduj się na dekorację dachu, która podkreśli wyjątkowość Nowego Citroëna C3. Naklejki są dostępne w białym i czarnym kolorze, są odporne na działanie wody i zabezpieczone przed zarysowaniami wynikającymi z codziennej eksploatacji.

AIRBUMP®: DESIGN W CZYSTEJ FORMIE!

Panele Airbump®, po raz pierwszy zastosowane w Citroënie C4 Cactus, chronią nadwozie i podkreślają styl Nowego Citroëna C3. Odporne na zarysowania powierzchnie, wypełnione powietrzem, służą jako odbijacze.

Termoplastyczny poliuretan nie poddaje się łatwo działaniu słońca czy wody, nie tracąc dobrego wyglądu z upływem czasu.

Panele Airbump® składają się z sześciu kapsuł wypełnionych powietrzem i są usytuowane w dolnej partii drzwi, szczególnie narażonej na uszkodzenia w ruchu miejskim. Otaczają je obwódki w kolorze, którym polakierowano dach.

KOMBINACJA KOLORYSTYCZNA − TWÓJ WYBÓR!

Nowy Citroën C3 jest dostępny w szerokiej palecie lakierów − Almond Green, Banquise White, Cobalt Blue, Shark Grey, Aluminium Grey, Rubi Red, Perla Nera Black, Power Orange i Sable.

Wybierz lakier, który Ci się podoba − subtelny, a może intensywny? Połącz go z jednym z trzech dostępnych kolorów dachu (Onyx Black, Aden Red lub Opale White) i wybierz swój typ (36 możliwych kombinacji). Możesz ożywić stonowany lakier nadwozia intensywnym kolorem dachu lub na odwrót – uspokoić krzykliwe nadwozie spokojniejszym kolorem dachu. Możliwość personalizacji wyglądu nadwozia podkreśla nowoczesność i pełen świeżości design Nowego Citroëna C3.

Jak będzie wyglądał Twój Nowy Citroën C3?

Tonacja Metropolitan Grey

Ta tonacja, z jasnymi barwami i miłymi w dotyku tkaninami, przyczynia się do dobrego samopoczucia pasażerów i tworzy przyjazną atmosferę.

Tonacja Urban Red

Tonacja Urban Red to gra kontrastów stonowanych i żywych barw tworzących dynamiczny, miejski styl kabiny.

Tonacja Hype Colorado

Wyjątkowy klimat tej tonacji charakteryzuje eleganckie wykończenie − połączenie tkaniny i sztucznej skóry.

PERSONALIZACJA WYRAŻAJĄCA CIEBIE

Możliwość personalizacji to wielki atut Nowego Citroëna C3. Dwukolorowe nadwozie, czy może jeden lakier? Z Airbump® czy bez? Ciepłe i przytulne, a może oszczędne stylistycznie wnętrze? Wybierz swój typ!

AKTYWNOŚĆ & POMYSŁOWO ZAPROJEKTOWANE SCHOWKI

Schowki w Nowym Citroënie C3 są tak praktyczne, jak to tylko możliwe. Sprytnie zaprojektowana konsola centralna oferuje dużo przestrzeni na drobiazgi, podobnie jak największy w tym segmencie samochodów schowek przedni (6,25 l). Przednie drzwi również mieszczą obszerne schowki.

Jasne wykończenie schowków kontrastuje z umieszczonymi w nich przedmiotami, ułatwiając ich odnalezienie. Bagaż? Żadnych kompromisów − Nowy Citroën C3 ma bagażnik o pojemności aż 300 l.

MATERIAŁY − SWOBODNY I ELEGANCKI DESIGN

Delikatne i wyszukane linie wnętrza łączą się z minimalistycznym designem elementów wyposażenia. Pełen harmonii styl podkreśla jednolity wygląd drzwi, siedzeń i deski rozdzielczej. Wysokiej jakości połyskujący i ciepły materiał znajduje się na wielu elementach wnętrza, tworząc spójny klimat stylistyczny.
Styl wnętrza wykracza poza świat znany motoryzacji. Wystarczy spojrzeć na niebanalny pas na podłokietnikach czy materiał na desce rozdzielczej.

PANORAMICZNY DACH

Panoramiczny dach w Nowym Citroënie C3 zapewnia podróżującym niespotykany komfort wynikający z doświetlenia wnętrza, zwiększając poczucie przestrzeni i otwierając ich na świat zewnętrzny. Pasażerowie mogą w każdej chwili regulować poziom doświetlenia wnętrza za pomocą rolety przeciwsłonecznej.

PRZYJEMNY CZAS ZA KIEROWNICĄ

W Nowym Citroënie C3 jest jak w Twoim salonie! Deska rozdzielcza o horyzontalnych liniach optycznie poszerza wnętrze i zwiększa poczucie przestrzeni.

KOMFORTOWE SIEDZENIA

Projektanci Nowego Citroëna C3 szczególną uwagę poświęcili siedzeniom. Szerokie i obszerne fotele zapewniają wyjątkowy komfort, zachowując ciekawy, nowoczesny styl. Siedzenia doskonale podpierają lędźwia i gwarantują najwyższy poziom wygody dzięki miękkiej piance i odpowiednim materiałom wykończeniowym.

INTELIGENTNA TECHNOLOGIA

Nowy Citroën C3 został wyposażony w najnowsze rozwiązania technologiczne. Jako pierwszy na świecie Nowy C3 oferuje Citroën ConnectedCAM™, kamerę pokładową HD. Technologie zastosowane w nowym modelu wspomagają kierowcę − dzięki poleceniom głosowym, kamerze cofania, alarmowi niezamierzonego przekroczenia linii i systemowi kontroli martwego pola podróżowanie będzie bezpieczniejsze.

Od chwili narodzin do pierwszej prezentacji podczas Salonu paryskiego − śledź losy Nowego Citroëna C3 na specjalnym profilu facebookowym i poznawaj go dzięki zdjęciom i filmom zrealizowanym za pośrednictwem CitroënConnectedCAM™!

SFILMUJ WRAŻENIA Z JAZDY

Robiące wrażenie panoramy, niepowtarzalne widoki i miejskie wędrówki: Nowy Citroën C3 sfilmuje Twoje wrażenia z jazdy za pośrednictwem Citroën ConnectedCAM™. Kamera wbudowana w lusterko wsteczne rejestruje to, co kierowca widzi przed sobą.
System zapisuje codzienne doświadczenia kierowcy:

Zrób zdjęcie lub nakręć film poprzez jedno kliknięcie i podziel się nimi na profilach w mediach społecznościowych.
System rejestruje wszystko, co dzieje się przed samochodem, co może być bardzo użyteczne w przypadku kolizji.

NOWY CITROËN C3: 100% ONLINE!

NAWIGACJA ONLINE

Jako dodatek do fabrycznego systemu audio online, nawigacja pomaga omijać korki i wybiera najbardziej optymalną trasę, wyświetlając ją na ekranie o wysokiej rozdzielczości. Główne miasta europejskie są przedstawione w formacie Full 3D, ukazując wiele budynków i zabytków trójwymiarowo.

MIRROR SCREEN

Technologia ta umożliwia podłączenie smartfona i przeniesienie jego ekranu na centralny wyświetlacz na desce rozdzielczej. Kierowca odnajduje w ten sposób swoje zasoby multimedialne i może łatwo sterować telefonem oraz zawartymi w nim aplikacjami bezpośrednio z ekranu dotykowego samochodu. Urządzenie to jest kompatybilne z systemami Apple CarPlayTM, Android Auto (dostępne na początku 2017 roku) oraz MirrorLink®.

SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE PROWADZENIE. BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZYM MIEJSCU

ACTIVE SAFETY BRAKE

System awaryjnego parkowania ogranicza ryzyko kolizji. Jest aktywny od prędkości 5 km/h i reaguje na stojące lub poruszające się obiekty oraz pieszych.

ALARM PRZED ZAŚNIĘCIEM

System analizuje trajektorię samochodu. Gdy zdiagnozuje dekoncentrację kierowcy, ostrzeże go za pomocą alarmu wizualnego i dźwiękowego.

ASYSTENT RUSZANIA

Technologia ta pomaga ruszyć z miejsca na wzniesieniu. Zapobiega stoczeniu się samochodu, gdy kierowca zdejmuje nogę z pedału hamulca. System jest aktywny na wzniesieniach o nachyleniu powyżej 3%. Przytrzymuje zablokowane hamulce przez około 2 sekund, pozwalając kierowcy przełożyć nogę na pedał przyspieszenia.

SYSTEM KONTROLI

System ostrzega przed samochodem znajdującym się w martwym polu za pośrednictwem diod w lusterkach bocznych. Funkcjonuje na podobnych zasadach jak czujniki cofania i jest szczególnie użyteczny podczas jazdy na autostradach, zwiększając bezpieczeństwo.

SILNIKI DIESLA BLUEHDI I BENZYNOWE PURETECH

Gamę silników Nowego Citroëna C3 tworzą wydajne i ekonomiczne jednostki benzynowe PureTech i diesel BlueHDi najnowszej generacji.
Trzycylindrowe silniki benzynowe (1.2 PureTech 68, 82 i 110 Stop & Start) są dostępne w połączeniu ze skrzynią manualną, podobnie jak diesle 1.6 BlueHDi 75 Stop & Start i 1.6 BlueHDi 100 Stop & Start. Aby maksymalnie zwiększyć przyjemność z jazdy, Nowy Citroën C3 będzie już wkrótce oferowany również ze skrzynią automatyczną EAT6.

C3 WRC – SPORTOWA WERSJA NOWEGO CITROËNA C3

CITROËN C3 WRC to sportowy kuzyn Nowego Citroëna C3, dzięki któremu Marka powróciła na trasy rajdów na całym świecie.

Wyjątkowa konstrukcja, wygląd pełen charakteru i charakterystyczne linie C3 są połączone z najbardziej efektywnym silnikiem Citroëna.
Możesz śledzić poczynania samochodu i zespołu w mediach społecznościowych za pośrednictwem hashtagu # C3WRCLive!

Zapraszamy do kontaktu

REMIGIUSZ CICHOŃSKI
Konsultant ds. Sprzedaży

PIOTR BEDNIK
Kierownik ds. Sprzedaży

WOJCIECH SZCZUPAK
Manager ds. Sprzedaży B2B