NOWY SUV CITROËN C5 AIRCROSS PLUG-IN HYBRID

Nowy SUV Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid doskonale sprawdza się w wielu zastosowaniach. Dzięki silnikowi elektrycznemu o mocy 81,2 kW samochód umożliwia pokonanie do 55 km bez zużycia kropli paliwa (cykl WLTP). W przypadku dłuższych tras do akcji wkracza jednostka benzynowa PureTech 180 Stop & Start. Zelektryfikowana, ośmioprzełożeniowa automatyczna skrzynia ë-EAT8 optymalizuje zmianę biegów zapewniając jeszcze bardziej płynną i przyjemną jazdę. Kierowca może korzystać z dwóch trybów odzyskiwania energii podczas zwalniania i hamowania: Drive (pozycja D) i Brake (pozycja B). Drugi z nich robi to w bardziej dynamiczny sposób i jest wydajniejszy.

NOWOCZESNY I DYNAMICZNY STYL

Nowy SUV Citroën C5 Aircross ma jeszcze bardziej wyrazisty i dynamiczny design. Samochód jest kwintesencją elegancji i doskonale prezentuje się na drodze. Wnętrze wykończone jest z wykorzystaniem wyrafinowanych kolorów i materiałów, które podkreślają przestronność kabiny oraz zwiększają poczucie komfortu.

DOBRE SAMOPOCZUCIE NA POKŁADZIE

SUV-a Citroëna C5 Aircross wyróżnia niezwykła wszechstronność i bardzo przestronne wnętrze. Samochód wyznacza standardy komfortu w segmencie kompaktowych SUV-ów dzięki innowacyjnym rozwiązaniom programu Citroën Advanced Comfort®, czerpiącego z know-how i doświadczenia Marki.

PLUG-IN HYBRID, SILNIK BENZYNOWY LUB DIESEL

Nowy SUV Citroën C5 Aircross Plug-in Hybrid zapewnia komfort i doskonałe samopoczucie w każdej sytuacji. W codziennej eksploatacji można korzystać z silnika elektrycznego umożliwiającego pokonanie do 55 km (cykl WLTP), a w przypadku dłuższych podróży doskonale sprawdzi się silnik benzynowy zapewniający nieograniczony zasięg. Zakup Nowego Citroëna C5 Aircross Plug-in Hybrid uprawnia do skorzystania z bonusu ekologicznego i premii za konwersję.