Nowy Citroen Jumpy

POZNAJ NOWEGO JUMPY W MATERIAŁACH VIDEO

Zoptymalizowana konstrukcja Citroëna Jumpy zapewnia maksymalną funkcjonalność, komfort i bezpieczeństwo. Wyposażono go w inteligentne technologie wspomagające prowadzenie i nowoczesne silniki – to idealny partner dla „bohaterów codzienności”. Nowy Citroën Jumpy jest dostępny w trzech długościach nadwozia i oferuje opcjonalne boczne drzwi przesuwne hands-free.• Ładowność do 1400 kg • Objętość ładunkowa do 6,6 m3• Długość użytkowa do 4 m• Szerokość użytkowa między nadkolami 1,25 m

DESIGN I PROPORCJE SYLWETKI

Projektanci Citroëna Jumpy szukali inspiracji w świecie samochodów osobowych i SUV-ów. Harmonijna sylwetka nadwozia podkreśla bezpieczną i solidną konstrukcję samochodu, a jego design emanuje energią i siłą spokoju.

Przód Jumpy z krótką, pionową maską, podkreśloną szeroko rozstawionymi, wznoszącymi się ku górze reflektorami, daje poczucie panowanie nad drogą.

PRAKTYCZNA KONSTRUKCJA

Konstrukcja Citroëna Jumpy, odpowiednia dla różnych potrzeb, gwarantuje maksymalną funkcjonalność, praktyczność i łatwość użytkowania. W modelu wykorzystano zmodyfikowaną platformę najnowszej generacji Citroëna C4 Picasso i Citroëna Spacetourer.

Maksymalna ładowność Citroëna Jumpy to nawet 1400 kg, objętość ładunkowa – 6,6 m3, długość użytkowa – 4 m. Może ciągnąć przyczepę o masie do 2,5 t. Dzięki modułowej konstrukcji w gamie dostępne są nie tylko dwa rozstawy osi – 2,92 m i 3,27 m – i dwie różne długości tylnego zwisu – 0,8 m i 1,15 m, ale też trzy długości nadwozia.

TRZY DŁUGOŚCI NADWOZIA – WSZECHSTRONNOŚĆ

Citroën Jumpy jest dostępny w 3 długościach nadwozia. Dodatkowo, oprócz popularnych w tym segmencie wersji M (4,95 m) i XL (5,3 m), powstała kompaktowa i praktyczna wersja XS (4,6 m).
Oferuje identyczną ładowność, jak większe wersje (1400 kg).

WYSOKOŚĆ 1,90 M

Bez ograniczeń w każdej sytuacji! Wersje XS i M mają tylko 1,90 m wysokości (wersja XL – 1,93 m), dzięki czemu z łatwością mieszczą się na parkingach podziemnych. To wcale nie jest oczywiste w tym segmencie!
Już nie trzeba krążyć w kółko, szukając miejsca do parkowania. Zaoszczędzisz czas, parkując blisko swoich klientów, bez problemu wjedziesz także na parkingi w centrach handlowych.

KOMFORT I MODUŁOWOŚĆ

Komfort typowy dla Citroëna!
Wygodne fotele, deska rozdzielcza, spokojna i bezproblemowa jazda – to elementy ze świata samochodów osobowych.
Każda podróż Nowym Citroënem Jumpy pozwala na efektywne wykorzystanie czasu, odbywając się zarazem w warunkach pełnego relaksu.

BOCZNE DRZWI PRZESUWNE HANDS-FREE

Masz zajęte ręce? To nie problem. Korzystając z opcjonalnej funkcji hands-free, otworzysz i zamkniesz drzwi boczne nie dotykając ich. To wyjątkowa możliwość w tym segmencie samochodów. Po prostu przesuń stopę pod jednym z rogów tylnego zderzaka – drzwi otworzą się automatycznie po tej stronie. W ten sam sposób zamkniesz samochód i zablokujesz drzwi. To bardzo pomocne przy operacji załadunku i rozładunku.

 

ODPOWIEDNI DLA TWOJEGO BIZNESU!

Nowy Citroën Jumpy to idealny partner dla profesjonalistów, którzy chcą ułatwić sobie życie. To sprytny, nowoczesny i funkcjonalny samochód, stworzony dla szerokiego grona odbiorców biznesowych. Pracujesz w sektorze rzemiosła, prowadzisz firmę dostawczą, usługową, budowlaną? Z pewnością znajdziesz wersję, która spełni Twoje oczekiwania.

WYPOSAŻENIE I UŻYTECZNA TECHNOLOGIA

Citroën Jumpy zapewnia bezpieczne, łatwe i bezstresowe prowadzenie. Oprócz funkcjonalnych rozwiązań, takich jak dostęp bezkluczykowy (ADML) czy drzwi boczne hands-free, samochód wyposażono także w wiele nowoczesnych technologii, ułatwiających jego codzienne użytkowanie.

GRIP CONTROL

Ten zaawansowany system kontroli trakcji optymalizuje przyczepność przedniej osi w zależności od typu nawierzchni. Grip Control może być powiązany z opcją Worksite Pack (większa ładowność, prześwit zwiększony o 20 mm, osłona silnika), która poprawia użyteczność Citroëna Jumpy w trudnym terenie – na placach budowy, drogach gruntowych i leśnych.

WYŚWIETLANIE W POLU WIDZENIA DROGI

Dzięki tej technologii nie trzeba odrywać wzroku od drogi – system wyświetli wszystkie niezbędne informacje (aktualną i rekomendowaną prędkość, ustawienia tempomatu i ogranicznika prędkości, wskazówki nawigacji, ostrzeżenie o możliwej kolizji) na specjalnej płytce przed kierowcą.

To nowość w tym segmencie samochodów.

NOWY CITROËN JUMPY – ZAWSZE W ŁĄCZNOŚCI!

Citroën Connect Navi to nowy, opcjonalny system nawigacji 3D, obsługiwany za pomocą funkcji poleceń głosowych lub za pośrednictwem ekranu dotykowego 7’’.

Citroën Connect Navi współpracuje z systemami online takimi jak TomTom Traffic, który dostarcza informacji o ruchu ulicznym w czasie rzeczywistym, podaje lokalizacje serwisów, parkingów wraz z ich cenami oraz wyszukuje POI. Z pewnością docenisz dostęp do informacji na temat miejsc niebezpiecznych i stref zwiększonego zagrożenia wypadkiem.

Chcesz słuchać muzyki ze smartfonu lub skorzystać z systemu nawigacji w telefonie? To proste i intuicyjne dzięki funkcji Mirror Screen (dostępna dla telefonów kompatybilnych z systemem). Aplikacje będą widoczne na 7-calowym ekranie dotykowym. Mirror Screen współpracuje z Apple CarPlay™ and MirrorLink®. Wygodne, prawda?

WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ ABY PODRÓŻOWAĆ BEZPIECZNIE

Aktywny regulator prędkości

Aktywny regulator prędkości dostosowuje prędkość samochodu do prędkości pojazdu jadącego przed nim. Ten automatyczny system potrafi zredukować prędkość do 20 km/h, oddziałując na przyspieszanie i hamowanie.

System kontroli martwego pola

System kontroli martwego pola ostrzeże Cię za pośrednictwem pomarańczowej diody w lusterku, gdy w martwym polu widzenia pojawi się samochód. System wykorzystuje cztery czujniki w przednim i tylnym zderzaku. Działa między 12 a 140 km/h.

System rozpoznawania znaków

To prawdziwa nowość! System wykorzystuje kamerę umieszczoną na przedniej szybie. Na bieżąco informuje kierowcę o dopuszczalnej prędkości. Gdy wykryje ograniczenie, pozwala dostosować do niego prędkość samochodu poprzez wciśnięcie odpowiedniego przycisku.

Active Safety Brake

System wykorzystuje wielofunkcyjną kamerę umieszczoną na przedniej szybie. Minimalizuje ryzyko kolizji wyprzedzając reakcję kierowcy w następujących sytuacjach:
przy prędkości 0-30 km/h – pozwala uniknąć zderzenia z ruchomymi lub stałymi przeszkodami i pieszymi,
powyżej 30 km/h – redukuje prędkość przed uderzeniem.

TECHNOLOGIA BLUEHDI

Nowy Citroën Jumpy może być wyposażony w silniki Diesla, umożliwiające ograniczenie zużycia paliwa i emisji dwutlenku węgla (dotyczy długości nadwozia XS):
– 1.6 BlueHDi 95 BVM (70 kW – 210 Nm przy 1750 obr/min ): 5,5l/100 km i 144 g CO2/km
– 1.6 BlueHDi 95 S&S ETG6 (70 kW – 240 Nm przy 1750 obr/min): 5,2l/100 km i 135 g CO2/km
– 1.6 BlueHDi 115 S&S BVM6 (85 kW – 300 Nm przy 1750 obr/min): 5,1l/100 km i 133 g CO2/km

EMISJA CO2

– 1.6 BlueHDi 120KM BVM6 (90 kW – 340 Nm przy 2000 obr/min): 5,5l/100 km i 144 g CO2/km
– 2.0 BlueHDi 150 S&S BVM6 (110 kW – 370 Nm przy 2000 obr/min): 5,3l/100 km i 139 g CO2/km
– 2.0 BlueHDi 180 S&S EAT6 (130 kW – 400 Nm przy 2000 obr/min): 5,8l/100 km i 151 g CO2/km

Zapraszamy do kontaktu

REMIGIUSZ CICHOŃSKI
Konsultant ds. Sprzedaży

PIOTR BEDNIK
Kierownik ds. Sprzedaży

WOJCIECH SZCZUPAK
Manager ds. Sprzedaży B2B