Citroen SpaceTourer Business Lounge

POZNAJ GO, ZOBACZ FILM

DESIGN

Citroën SpaceTourer Business Lounge utrzymany jest w prostym i eleganckim stylu. Harmonijne, wyraziste linie kompaktowej sylwetki, optymistyczny design, przyciemniane szyby w tylnym rzędzie chroniące prywatność pasażerów… Do tego liczne interesujące detale, podkreślające pełen energii charakter samochodu

POTWIERDZONE: ZGODNY Z TWOIMI ZAWODOWYMI POTRZEBAMI!

Jesteś prywatnym kierowcą, taksówkarzem, zajmujesz się przewozem VIP-ów lub masz flotę przeznaczoną dla klientów biznesowych? Możesz dostosować Citroëna SpaceTourer do swoich potrzeb i do oczekiwań Twoich klientów.

O DWIE DŁUGOŚCI DO PRZODU

Citroën SpaceTourer Business Lounge jest dostępny w dwóch wariantach długości: M (4,96 m) i XL* (5,30 m) i może pomieścić od sześciu do siedmiu osób. Świetnie nadaje się do przewozu VIP-ów i klientów biznesowych, którzy z pewnością docenią jedną z możliwych konfiguracji wnętrza: można je przekształcić w prawdziwe mobilne biuro.
Przyjazna, komfortowa przestrzeń, umożliwiająca pracę w trakcie przejazdu… Czas spędzony w Citroënie SpaceTourer nigdy się nie dłuży!

WYSOKOŚĆ 1,9 METRA

Wysokość 1,9 m sprawia, że Citroën SpaceTourer Business Lounge z łatwością mieści się w przestrzeni, która bywa niedostępna dla tego typu samochodów, jak choćby podziemne parkingi na lotniskach. Elektrohydrauliczne wspomaganie kierownicy i promień skrętu kół wynoszący 12,40 m sprawiają, że CITROËN SpaceTourer Business Lounge jest samochodem niezwykle zwrotnym, odpowiada potrzebom każdego profesjonalisty.

CITROËN SPACETOURER BUSINESS LOUNGE – WYMIARY

KOMFORT

Przyjazna atmosfera wnętrza sprzyja zarówno pracy, jak i wypoczynkowi. Głównym atutem Citroëna SpaceTourer Business Lounge jest najwyższej jakości komfort zapewniony każdemu pasażerowi. To samochód zaprojektowany dla najbardziej wymagających klientów, oczekujących podróży w luksusowych warunkach.

PODRÓŻ W PIERWSZEJ KLASIE

Citroën SpaceTourer Business Lounge może przekształcić się w prawdziwie komfortowe mobilne biuro!
Wnętrze Citroëna SpaceTourer Business Lounge zaprojektowano jako miejsce zapewniające podróżnym zarówno wypoczynek, jak i warunki do pracy. Przyczyniają się do tego pokryte skórą fotele w drugim rzędzie, ustawione w układzie vis-à-vis, przesuwny stolik i chroniące prywatność pasażerów, przyciemniane szyby w tylnym rzędzie. Prawdziwy salon na kółkach dla twoich klientów.

Citroëna SpaceTourer wyposażono w tapicerkę Claudia z czarnej, miękkiej skóry, o delikatnej fakturze – znak komfortu najwyższej jakości.
W klimat luksusu wpisuje się także usytuowany w centralnej części dachu panel klimatyzacji z funkcją łagodnego nawiewu powietrza i dyskretne oświetlenie, przypominające rozwiązania z pokładu samolotu.

W kabinie wszyscy pasażerowie korzystają z wyjątkowo komfortowych technologii, charakterystycznych dla Citroëna. Przewidziano klimatyzację z delikatnymi nawiewami powietrza, regulację ogrzewania, liczne schowki, nastrojowe oświetlenie, doskonałe wyciszenie wnętrza, optymalną redukcję drgań i wstrząsów… Każdy szczegół ma swoje znaczenie!

KOMFORT JAZDY

Citroën SpaceTourer zapewnia wyjątkowy komfort jazdy niezależnie od stanu nawierzchni, przede wszystkim dzięki zawieszeniu, które gwarantuje idealną precyzję układu kierowniczego przy zachowaniu właściwego tłumienia drgań. Citroën SpaceTourer wyposażony jest we wzmocnione przednie zawieszenie typu McPherson ze stabilizatorem poprzecznym i nowe zawieszenie tylne z wahaczami ciągnionymi ustawionymi ukośnie.

INTELIGENTNE TECHNOLOGIE

Citroën SpaceTourer Business Lounge wyposażono w szereg innowacyjnych technologii, które wspierają bezpieczeństwo i zapewniają komfort pasażerom samochodu. To bezdotykowo otwierane drzwi przesuwne boczne, wyświetlanie informacji w polu widzenia kierowcy, rozpoznawanie znaków drogowych, ostrzeżenie o ryzyku kolizji. Niska emisja CO₂ zapewnia Citroënowi SpaceTourer Business Lounge tytuł Best In Class w segmencie.

SPACETOURER – ZAWSZE W ŁĄCZNOŚCI ZE ŚWIATEM

Citroën Connect Navi to nowy system nawigacji 3D, z ekranem dotykowym i dostępem do informacji w czasie rzeczywistym. Może być obsługiwany komendami głosowymi lub za pośrednictwem ekranu dotykowego 7”. Citroën Connect Navi jest udostępniany z szeregiem usług mobilnych, takich jak TomTom Traffic. Usługa ta pozwala otrzymywać informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, o lokalizacji stacji benzynowych i cenach paliw, lokalizacji parkingów, umożliwia także lokalne wyszukiwanie punktów POI. Warto docenić opcję informacji o strefach zwiększonego zagrożenia wypadkiem i strefach niebezpiecznych.

Możesz korzystać z plików muzycznych w telefonie lub wyznaczyć trasę do celu. To proste i intuicyjne czynności dzięki funkcji Mirror Screen! Funkcja Mirror Screen umożliwia korzystanie z aplikacji zainstalowanych na smartfonie za pośrednictwem ekranu dotykowego 7” w samochodzie. Wykorzystuje ona technologie Apple CarPlayTM, Mirrorlink® oraz Android Auto. Wygodne, prawda?

Citroën proponuje system wyświetlania informacji w polu widzenia kierowcy. Funkcja ta pozwala kierowcy skupić się na prowadzeniu, przy zachowaniu w polu widzenia najistotniejszych informacji związanych z jazdą, wyświetlanych na przezroczystej płytce. Skończyły się wymówki: trzeba skoncentrować się na drodze!

TECHNOLOGIE ZAPEWNIAJĄCE BEZPIECZEŃSTWO PASAŻERÓW

Aktywny regulator prędkości

Aktywny regulator prędkości pozwala kierowcy zdecydować się na automatyczne dostosowanie prędkości jazdy do samochodu jadącego z przodu. Jest to automatyczny system zdolny zmniejszyć prędkość samochodu nawet do 20 km/h jedynie poprzez sterowanie przyspieszeniem.

System monitorowania martwego pola

Funkcja monitorowania martwego pola informuje kierowcę o obecności innego pojazdu w martwym polu, poprzez zapalenie pomarańczowej diody na bocznym lusterku. W skład układu wchodzą cztery czujniki zamontowane na przednim i tylnym zderzaku. System jest aktywowany przy prędkości 12-140 km/h.

System monitorowania ograniczeń prędkości

Ten innowacyjny system korzysta z kamery zamontowanej w górnej części przedniej szyby. Po zidentyfikowaniu znaku ograniczenia prędkości przez kamerę system przekazuje sygnał i wyświetla informację kierowcy. Może on zaakceptować sugestię ograniczenia prędkości, naciskając przycisk na desce rozdzielczej.

Active Safety Brake

Active Safety Brake to funkcja, która zastępstwie kierowcy uruchamia hamulec, co pozwala zminimalizować skutki ewentualnego zderzenia. System analizuje dane z zamontowanej na przedniej szybie kamery wielofunkcyjnej w następujących przypadkach:
– przy prędkości od 0-30 km/h: zapobiega kolizjom z obiektami ruchomymi, nieruchomymi lub z pieszymi
– przy prędkości powyżej 30 km/h: redukuje prędkość przed zderzeniem.

BEZDOTYKOWE OTWIERANIE DRZWI BOCZNYCH

Automatycznie przesuwne drzwi boczne, otwierane bez użycia rąk to jedyna tego rodzaju oferta w segmencie. Ułatwiają dostęp do samochód, gdy mamy obie ręce zajęte. Wystarczy ruch stopą w odpowiednim miejscu, pod narożnikiem tylnego zderzaka, aby drzwi po stronie, po której się znajdujemy, odblokowały się i odsunęły. Drzwi przesuwne mogą być elektrycznie zdalnie sterowane, co jest niezwykłym ułatwieniem dla kierowcy: może otwierać i zamykać drzwi, uruchamiając je ze swojego stanowiska prowadzenia, dzięki czemu pasażerowie nie muszą nimi manipulować.

NISKIE KOSZTY EKSPLOATACJI

Citroën SpaceTourer został wyposażony w wysokoprężne silniki BlueHDi najnowszej generacji. Dzięki ich specyficznym cechom, a także aerodynamicznej linii nadwozia (lżejszego o 100-300 kg w porównaniu z innymi samochodami o podobnej mocy z tego segmentu) CITROËN SpaceTourer odznacza się najniższym zużyciem paliwa i emisją CO2 w segmencie. Silniki gwarantujące oszczędne zużycie paliwa, a także rzadsze przeglądy okresowe (zaplanowane co 40 tysięcy kilometrów lub co dwa lata) to niższe koszty użytkowania.

 

REKORDOWO NISKIE ZUŻYCIE PALIWA

Wyniki testów nie pozostawiają żadnych wątpliwości: Citroën SpaceTourer to najniższe zużycie paliwa w segmencie (Best In Class): 5,1 l/100 km, przy emisji CO₂ wynoszącej tylko 133 g/km (w trybie mieszanym, w wersji z silnikiem 1.6 BlueHDi 115 S&S z manualną skrzynią biegów o 6 przełożeniach).

Zużycie paliwa i poziom emisji CO₂ (w wersji długości XS) dla poszczególnych silników Diesla dostępnych w nowym SpaceTourerze:
– 1.6 BlueHDi 95 z manualną skrzynią biegów: 5,5 l/100 km i 144 g CO₂/km
– 1.6 BlueHDi 95 S&S ze zautomatyzowaną skrzynią biegów ETG6: 5,2 l/100 km i 135 g CO₂/km
– 1.6 BlueHDi 115 S&S z manualną skrzynią biegów o 6 przełożeniach: 5,1 l/100 km i 133 g CO₂/km
– 2.0 BlueHDi 150 S&S z manualną skrzynią biegów o 6 przełożeniach: 5,3 l/100 km i 139 g CO₂/km
– 2.0 BlueHDi 180 S&S z automatyczną skrzynią biegów EAT6: 5,8 l/100 km i 151 g CO₂/km.

Zapraszamy do kontaktu

REMIGIUSZ CICHOŃSKI
Konsultant ds. Sprzedaży

PIOTR BEDNIK
Kierownik ds. Sprzedaży

WOJCIECH SZCZUPAK
Manager ds. Sprzedaży B2B