Weryfikacja auta po dłuższym postoju

Zweryfikuj auto po dłuższym postoju i bezpiecznie ruszaj w drogę

Samochód nie eksploatowany przez dłuższy czas wymaga fachowej i odpowiedniej obsługi.
Dlatego, aby zapewnić Ci spokojny powrót do mobilności, w serwisach Citroena od 20.05 do 30.06 czekają specjalne oferty promocyjne pozwalające na weryfikację Twojego auta.

Wymiana oleju silnikowego wraz z filtrem

*podana cena dotyczy operacji wymiany do 5-ciu litrów syntetycznych olejów silnikowych EUROREPAR Premium C2 5W30 lub EUROREPAR Best 5W40 wraz z filtrem oleju EUROREPAR, podkładką pod korek spustowy i robocizną. W sprawie doboru odpowiedniego oleju EUROREPAR do danego modelu samochodu prosimy kontaktować się z Doradcą Serwisowym Klienta.

Akumulatory w cenach specjalnych + wymiana gratis

Poznaj ceny naszych akumulatorów.

Przegląd okresowy

Dla samochodów 2 letnich lub starszych
+ CITROEN ASSISTANCE 1 ROK GRATIS**

* Podana cena dotyczy modelu CITROËN C3 IV 1,2 benzyna PURE-TECH 82 KM. Cena dla pozostałych modeli dostępna w ASO bioroących udział w promocji.
** Jeśli przegląd okresowy wykonywany jest co rok

Akcesoria wiosenne z rabatem

Poznaj ceny naszych akumulatorów.

Pamiętaj! Po każdej przeprowadzonej usłudze Autoryzowane Serwisy Citroena dbają o bezpieczną dezynfekcję Twojego samochodu z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności związanych z ochroną zdrowia przed Covid-19. Zapewniają dezynfekcję zewnętrznych i wewnętrznych elementów auta przy użyciu odpowiednich preparatów z zachowaniem restrykcyjnych procedur sanitarnych.

Zapraszamy do kontaktu

Robert Cieśla
Główny magazynier

Krzysztof Braszka
Sprzedawca części