NOWY CITROËN Ë-JUMPY 100% ËLECTRIC

Citroën ë-Jumpy 100% ëlectric z napędem elektrycznym to idealny partner Twojej firmy, który spełni oczekiwania profesjonalistów zarówno podczas jazdy w mieście, jak i poza nim

Zasięg nawet 330 km. Możliwość szybkiego naładowania akumulatorów do 80% w 30 minut. Stuprocentowy Jumpy: zero kompromisów w kwestii praktyczności i użytecznego wyposażenia. Jazda w trybie ë-comfort. Dostęp do usług ułatwiających eksploatację samochodu elektrycznego (zdalne programowanie ładowania, planowanie podróży, …)

W skrócie: Jumpy, którego dobrze znasz, teraz jest również dostępny z napędem w 100% ëlektrycznym.

NAJLEPSZY WYNIK W SEGMENCIE: ZASIĘG NAWET 330 KM

ë-Jumpy 100% ëlectric dostępny jest w dwóch wariantach pojemności akumulatorów, każda z nich zapewnia inny zasięg. Dzięki temu każdy może wybrać taką wersję, która jest najlepiej dostosowana do profilu eksploatacji i budżetu

Zasięg 230 km w cyklu WLTP – modele XS, M i XL wyposażone w akumulatory o pojemności 50 kWh. Zasięg 330 km w cyklu WLTP – modele M i XL wyposażone w akumulatory o pojemności 75 kWh. Certyfikacja WLTP odbyła się przy jeździe z obciążeniem wynoszącym ok. 50%. Akumulatory objęte są gwarancją na 8 lat lub 160.000 km.

ZERO KOMPROMISÓW W KWESTII ŁADOWNOŚCI

Citroën ë-Jumpy 100% ëlectric zawsze stawia na najwyższą funkcjonalność i ergonomię. Dzięki wydajnej konstrukcji samochód spełni wszystkie Twoje potrzeby. Objętość przestrzeni ładunkowej od 4,6 do 6,6 m3, ładowność do 1275 kg. Przestrzeń ładunkowa o długości nawet 4 m dzięki rozwiązaniu Moduwork(R). Zero kompromisów: platforma EMP2 umożliwia zainstalowanie akumulatorów w sposób, który zachowuje wzorową przestronność i praktyczność przestrzeni ładunkowej. To cecha, z której Jumpy jest znany.

1,90 M I WSZĘDZIE SIĘ ZMIEŚCISZ: DOSTĘP DO WIĘKSZEJ LICZBY PARKINGÓW

Dzięki wysokości ograniczonej do 1,90 m w wersjach XS oraz M (1,94 m w wersji XL) Citroën ë-Jumpy 100% ëlectric z łatwością wjedzie na wszystkie miejskie parkingi, które zazwyczaj nie są dostępne dla samochodów tego segmentu.

USŁUGI W OBSZARZE ELEKTROMOBILNOŚCI

Dzięki aplikacji MyCitroën możesz zdalnie sprawdzić stan naładowania, zasięg samochodu oraz ile pozostało czasu do naładowania, zaprogramować ładowanie i zaprogramować wstępne nagrzanie lub schłodzenie wnętrza. Dostępna w aplikacji Free2Move Services usługa Charge My Car ułatwia codzienną eksploatację. Dostęp do 160.000 stacji ładowania w Europie, lokalizacja kompatybilnych i dostępnych stacji ładowania oraz planowanie podróży: propozycje najbardziej optymalnych tras w zależności od poziomu naładowania akumulatorów, lokalizacja Płatności w cyklach miesięcznych.

ZOPTYMALIZUJ ZARZĄDZANIE FLOTĄ DZIĘKI CITROËNOWI I FREE2MOVE

Dzięki narzędziu Free2Move CONNECT FLEET możesz zarządzać flotą w czasie rzeczywistym i ograniczyć koszty związane z eksploatacją parku samochodów. Dzięki Free2Move FLEET SHARING możesz udostępnić pracownikom cyfrowe narzędzie car-sharingowe, które ograniczy koszty związane z transportem. Narzędzia Free2Move CONNECT FLEET i Free2Move FLEET SHARING są łatwe do wdrożenia i dostępne dla każdego profesjonalisty. Możesz zlecić zarządzanie Twoją fotą dealerowi CITROËNA i sprawić, że będzie o otrzymywał powiadomienia dotyczące przeglądów Twoich samochodów.