Nowy SUV Citroën C3 Aircross

Citroën C3 Aircross awansuje w segmencie i potwierdza swój wyrazisty charakter dzięki nowemu designowi przodu nadwozia, stylowym akcentom oraz jeszcze większemu komfortowi wynikającemu z zastosowania siedzeń Advanced Comfort. Ten wszechstronny, modułowy i kompaktowy SUV ułatwi Ci życie.

JESZCZE BARDZIEJ WYRAZISTY STYL

C3 Aircross potwierdza swój wyrazisty charakter dzięki nowemu wyglądowi przodu nadwozia, który podkreśla solidność i silną pozycję modelu w segmencie. Atutem samochodu są nowe możliwości personalizacji – obecnie można wybrać jedną z aż 70 dostępnych kombinacji. Ofertę wzbogaciły również dwa nowe wzory obręczy aluminiowych.

4 SILNIKI

Dzięki zaawansowanym technologicznie, wydajnym i oszczędnym silnikom najnowszej generacji bez problemu zrealizujesz marzenia o podróży w nieznane. Samochód dostępny jest zarówno z jednostkami benzynowymi 1.2 PureTech (110 KM i 130 KM), jak i z silnikami Diesla 1.5 BlueHDi (110 KM i 120 KM). Manualna, sześcioprzełożeniowa skrzynia biegów dostępna jest w wersjach 1.2 PureTech 110 S&S i 1.5 BlueHDi 110 S&S, a automatyczna, sześcioprzełożeniowa skrzynia EAT6 oferowana jest w połączeniu z silnikami 1.2 PureTech 130 S&S oraz 1.5 BlueHDi 120 S&S.

KOMFORTOWY SUV DLA AKTYWNYCH

W kabinie Citroëna C3 Aircross poczujesz się jak w domu – jest niezwykle wygodny dzięki zastosowaniu rozwiązań programu Citroën Advanced Comfort®. Ten SUV to doskonała propozycja dla osób, które lubią aktywny tryb życia. Samochód dysponuje wyjątkowo modułowym i przestronnym wnętrzem, a kabina jest doskonale doświetlona. Siedzenia Advanced Comfort, które zadebiutowały w SUV-ie Citroën C5 Aircross, wyznaczają nowy standard komfortu jazdy.